Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Pixel Federation

Marketing Specialist

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP

Úroveň

Aktualizované24.03.2023

Sme Pixel Federation, tím nadšených hráčov a skúsených herných vývojárov. Už 15. rok sa venujeme tomu, čo nás baví najviac – prinášať zábavu a radosť ľuďom po celom svete prostredníctvom online hier na Facebooku, iOS a Android zariadeniach. Naše hry sa hrajú hráči zo všetkých kútov sveta, vďaka čomu sme sa zaradili medzi najúspešnejších vývojárov na Facebooku. Hráči sú pre nás všetkým, preto veríme, že prvotriednym servisom a kvalitnou zábavou dokážeme posunúť herný priemysel vpred. Pixel Federation, od hráčov, pre hráčov.

Náplň práce

Vyhlasujeme pátranie po skúsenom Marketing Specialist, ktorý bude spolu s marketingovým tímom súčasťou vytvárania a správy kampaní. Ideálny človek na túto pozíciu by mal byť marketér telom aj dušou, byť aspoň trošku kreatívny a nebáť sa tvorby online kampaní, čísel a dát. Ak máš skúsenosti a chceš, aby tvoju prácu videli milióny hráčov po celom svete, tak neváhaj a čítaj ďalej.

Čo budeš robiť?

  • Budeš vytvárať a spravovať kampane v rôznych networkoch, primárne Google Ads a Facebook Ads.
  • Komunikovať s tímom kreatívcov a podielať sa s nimi na vytváraní akvizičných kreatív (videá a statické obrázky).
  • Komunikovať s analytikmi o výsledkoch kampaní a príležitostiach na zlepšenie výsledkov.
  • Pripravovať reporty kampaní.

Požiadavky

  • Rozumieš tomu čo je to slovo akvizícia :-).
  • Si komunikatívny/a a nebojíš sa slova feedback.
  • Máš blízko k marketingu.
  • Máš skúsenosť s nahadzovaním reklám do FB alebo Google.
  • Si kreatívny/a v rozmýšľaní, ale pritom sa vieš analyticky pozrieť na každý problém.
  • Si detailista.
  • Máš drive a chceš vedieť vždy viac.
  • Máš rada/rád čísla, lebo bez toho to nepôjde.
  • Nebojíš sa zodpovednosti a byť seriózny/a, pretože u nás budeš pracovať s veľkými budgetmi.

Ponúkame

Dobre odvedenú prácu radi oceníme, preto ti ponúkame adekvátne finančné ohodnotenia. Peniaze však zďaleka nie sú všetko, preto pre teba máme aj iné, nefinančné benefity.

  • fitko a masáže priamo v priestoroch pracoviska :)
  • možnosť jazykového vzdelávania priamo vo firme (1on1. takže sa nemusíš hanbiť pred kolegami)
  • chillout zóna so šípkami, stolovým futbalom, ping-pong, doskovky (hry), PS4, karaoke, gril
  • firemná knižnica a možnosť vzdelávať sa vo svojom odbore
  • veľké množstvo ad hoc akcii, benefitových balíčkov a darčekov, ktoré vedia príjemne prekvapiť
  • a so všetkou skromnosťou jedny z najlepších a najtvorivejších priestorov na Slovensku :)

Články z magazínu

Zobraziť všetky