Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Pixel Federation

UX Researcher

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2200 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované24.04.2024

Sme Pixel Federation, tím nadšených hráčov a skúsených herných vývojárov. Už 15. rok sa venujeme tomu, čo nás baví najviac – prinášať zábavu a radosť ľuďom po celom svete prostredníctvom online hier na Facebooku, iOS a Android zariadeniach. Naše hry sa hrajú hráči zo všetkých kútov sveta, vďaka čomu sme sa zaradili medzi najúspešnejších vývojárov na Facebooku. Hráči sú pre nás všetkým, preto veríme, že prvotriednym servisom a kvalitnou zábavou dokážeme posunúť herný priemysel vpred. Pixel Federation, od hráčov, pre hráčov.

Náplň práce

Vďaka používateľskému prieskumu vieme vyvíjať hry, ktoré ľudí bavia 😊 Pretože Pixel stále rastie, do nášho tímu hľadáme nového Senior UX researchera/researcherku s chuťou pomôcť nám robiť naše hry lepšie a kvalitnejšie.

vojou úlohou ako Senior UX Researcher bude:

  • Príprava, plánovanie a realizácia výskumu
  • Analýza dát a poznatkov
  • Prezentácia výsledkov produkčným tímom
  • Hovorová aj písomná komunikácia s hráčmi (používateľmi)
  • Navrhovanie a riadenie používateľského výskumu (komunikácia s tímom, externými panelmi, regrutácia hráčov)
  • Vypracovanie a analýza dotazníkov

Požiadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Skúsenosť s User alebo Market Research (kvalitatívnym a kvantitatívnym)
  • Veľkou výhodou je skúsenosť s moderovaním individuálnych alebo skupinových rozhovorov, avšak nie je to podmienka
  • Chuť učiť sa nové veci a posúvať sa ďalej
  • Analytické myslenie a schopnosť objektívne vyhodnocovať fakty
  • Tímový duch
  • Angličtina minimálne na úrovni na B2
  • Bonusový bod budeš mať za vzdelanie v spoločenských/behaviorálnych vedách (alebo prípadný záujem o ne)

Ponúkame

Dobre odvedenú prácu radi oceníme, preto ti ponúkame adekvátne finančné ohodnotenia. Peniaze však zďaleka nie sú všetko, preto pre teba máme aj iné, nefinančné benefity.

  • fitko a masáže priamo v priestoroch pracoviska :)
  • možnosť jazykového vzdelávania priamo vo firme (1on1 takže sa nemusíš hanbiť pred kolegami).
  • chillout zóna so šípkami, stolovým futbalom, ping-pong, doskovky (hry), PS4, karaoke, gril
  • firemná knižnica a možnosť vzdelávať sa vo svojom odbore
  • veľké množstvo ad hoc akcii, benefitových balíčkov a darčekov, ktoré vedia príjemne prekvapiť

A so všetkou skromnosťou jedny z najlepších a najtvorivejších priestorov na Slovensku 🙂

Články z magazínu

Zobraziť všetky