Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

PLATFORM GLOBAL

Full-stack Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Plat4000 — 6000 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované19.02.2024

Firma PLATFORM už takmer dve desaťročia pomáha budovať globálne produkty klientom po celom svete a naozaj sa nám to darí. Našim klientom dodávame moderné UI rozhrania, inteligentné dizajnové systémy, klikateľné prototypy, funkčné digitálne produkty (vrátane MVPs), ale najčastejšie sú to komplexné webové a mobilné aplikácie. Presne to, čo chceš robiť. V našom inhouse tíme máme pod kontrolou celý proces – od produktovej stratégie, cez dizajn, vývoj, až po testovanie a spustenie špičkových produktov. Keď hovoríme všetko, myslíme to naozaj vážne. Spravíme ti kávičku?

Medzi našich klientov patria zvučné mená ako Spotify, LG, Avon, BMW, Hewlett Packard a Mattel, popredné svetové agentúry ako Fantasy, ako aj lokálne firmičky - Tatra banka, Union a Corwin. Dizajnovali a programovali sme aj desiatky technologických startupov z rôznych kútov sveta a pravidelne do nášho portfólia pribúdajú noví klienti zo zoznamu Fortune 500. Získali sme množstvo medzinárodných ocenení, vrátane Awwwards, The Webby Awards a FWA. Avšak, povedzme si úprimne, tieto ocenenia sú viac hladkaním nášho ega, než že by našim klientom prinášali reálnu hodnotu. Niektoré naše projekty boli vyhlásené za najinovatívnejšie produkty podľa Times Magazine alebo za najlepšie aplikácie v App Store podľa Apple, no to pravdepodobne zaujme skôr potenciálnych klientov než teba. Aj keď si naše úspechy a ocenenia vážime, viac si ceníme spokojnosť a úspech našich klientov, pre ktorých sa snažíme vytvárať vysokú hodnotu každý deň. O spokojnosti našich klientov svedčia aj desiatky 5-hviezdičkových recenzií.

Náplň práce

  • Ide o klasickú náplň práce, ktorá sa očakáva od špičkového Full-stack Developera. Aby sme boli presnejší, ide o vývoj komplexnej webovej aplikácie pre poprednú realitnú finančnú a investičnú spoločnosť z USA. Technické detaily nájdeš nižšie (Požiadavky), ale primárne sa bavíme o React framework, Redux, React Query, Context API, a vyžadujú sa aj pokročilé znalosti Pythonu.
  • Projekt je plane rozbehnutý, takže nástup je čo najskôr.
  • Dĺžka trvania min. 6 mesiacov (pri úspešnej spolupráci je možné predĺženie na ďalších 6 až 12 mesiacov).
  • Práca je na full-time báze (160h/mesiac)
  • Prvých pár dní ťa potrebujeme v našom office, ale po úvodnom školení môžeš pracovať kľudne plne remote, ak to preferuješ.
  • Komunikovať s klientom budeš v anglickom jazyku, takže sa od teba vyžaduje veľmi dobrá hovorená aj písomná angličtina.
  • Svoj progres budeš ukazovať denne na standupe o 16:00 CET.

Požiadavky

  • React framework so skúsenosťami na úrovni Medior/Senior
  • Redux, React Query, Context API
  • Knihovňa komponentov MUI
  • SCSS
  • Git
  • Jira
  • Pokročilé znalosti Pythonu
  • Framework Fast API
  • SQLAlchemy (ORM)
  • Schopnosť navrhnúť architektúru riešenia na základe požiadaviek klienta (Senior)
  • Skúsenosti s pracou vo Figma
  • Optimalizácia výkonu a kódu
  • Urobiť viac, ako sa očakáva.
  • Menej rozprávať a viac programovať.
  • Zamerať sa na výsledok.
  • Ochota neustále sa učiť.
  • Byť sám sebou. Nepretvarovať sa.
  • Inšpirovať a motivovať ostatných.

Nie je vyžadované, ale bolo by to veľkou pridanou hodnotou:

  • Znalosť testovacej knižnice (Jest, React Testing Library,...)
  • CI/CD pipeline

Ponúkame

  • Klasické veci, čo ponúkajú aj všetky ostatné firmy – flexibilný čas, benefity, home office, remote, kreatívne kancelárie, bla bla bla, ...
  • “Neklasické” veci, čo ti ponúkne málokto – možnosť pracovať na unikátnych projektoch pre svetových lídrov, najpopulárnejšie agentúry na svete a zaujímavé zahraničné tech-startupy.
  • Celkom neklasická možnosť spolupracovať s ľuďmi v medzinárodných tímoch (New York, San Francisco, Qatar, Melbourne, …).
  • Možnosť zapojiť sa do interných projektov ako partner, ak máš podnikateľského ducha.
  • Možnosť vycestovať do San Francisca, New Yorku alebo inej lokality.

Články z magazínu

Zobraziť všetky