Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Nová

PNEUMATO

Marketingový riaditeľ / Chief Digital Officer

MestoTrnava

FormaFull-time

Plat1500 — 3500 €

TypTPP / Faktúra

Pridané18.09.2024

Do nášho dynamického tímu hľadáme skúseného odborníka, ktorý by dokázal viesť a rozvíjať naše marketingové a digitálne stratégie na vysokej úrovni. Ak máte preukázateľné výsledky vo vedení marketingových tímov a digitálnych projektov, radi vás spoznáme!

Náplň práce

  • Vytváranie a realizácia komplexnej marketingovej stratégie so zameraním na digitálne kanály.
  • Zodpovednosť za online marketingové aktivity, vrátane SEO/SEM, e-mail marketingu, PPC kampaní, sociálnych sietí a obsahového marketingu.
  • Vedenie tímu marketingových špecialistov a koordinácia externých partnerov (agentúry, freelanceri).
  • Identifikácia a implementácia nových digitálnych trendov a technológií na zvýšenie viditeľnosti značky.
  • Príprava a správa rozpočtu na marketingové kampane a digitálne projekty.
  • Monitorovanie a analyzovanie efektívnosti marketingových kampaní a nastavovanie KPI.
  • Úzka spolupráca s produktovým a obchodným tímom na dosiahnutie obchodných cieľov.

Požiadavky

  • Minimálne 3 roky skúseností v oblasti marketingu a digitálnych stratégií.
  • Preukázateľné skúsenosti s vedením tímu.
  • Výborné komunikačné a organizačné schopnosti.
  • Znalosť nástrojov ako Google Analytics, Ads, Facebook Ads, a pod.
  • Silné analytické schopnosti a schopnosť pracovať s dátami.
  • Kreatívne myslenie a inovatívny prístup k marketingu.

Výberové konanie bude zahŕňať osobné stretnutie, na ktorom sa kandidát predstaví a my mu odprezentujeme naše myšlienky, stratégie a fungovanie. Zároveň dostane priestor na otázky a nápady. Následne budeme požadovať prezentáciu kandidátovho pohľadu a navrhovaných krokov na ďalší rozvoj našich marketingových a digitálnych stratégií.

Ak vás táto pozícia zaujala a chcete sa dozvedieť viac, prosím, pošlite nám svoj životopis a motivačný list. Všetky prihlášky budú považované za prísne dôverné.

Ponúkame

  • Konkurenčné finančné ohodnotenie a ďalšie benefity.
  • Flexibilitu a priestor na realizáciu vlastných nápadov.
  • Príležitosť byť súčasťou rastúceho a úspešného tímu.
  • Možnosť práce v hybridnom režime (home office + kancelária).

Články z magazínu

Zobraziť všetky