Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Ponyhouse

Copywriter/ka

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované21.10.2023

Sme content marketingová agentúra. Pre klientov vymýšľame, píšeme, fotíme a točíme obsah. Popritom im spravujeme sociálne siete a ak treba, tak krotíme hejterov - v tom sme špecialisti.

Medzi našich klientov patrí napríklad Bauhaus, Slovensko Zálohuje, Business Lease, Hyundai či Pedro.

Sme 12-členný tím ľudí, ktorý má rád dobrú kávu a zlý humor.

Náplň práce

Seniorovanie:

  • kreatíva
  • písanie
  • feedbackovanie juniornejších kolegov
  • citovanie slovenských virálov na počkanie

Požiadavky

Keby bola taká možnosť, tak aspoň 5 rokov v hre. Inak si nepotrpíme.

Ponúkame

Cool klientov:

  • Sedita
  • 365.bank
  • Klarstein
  • ...a mnoho ďalších, ktorí ťa budú baviť rovnako :)
    Netoxickú kultúru:
  • Home office 4 dni v týždni
  • Celkom vyladené procesy
  • Veľmi zriedkavo pracujeme v noci či cez víkend ALE KEĎ UŽ, tak ti to férovo zaplatíme
  • Pet friendlyness (zvery u nás nájdeš a môžeš doniesť aj svojho)
  • Nekontrolujeme lístočky od doktora ani od mamy - máme flexibilnú pracovnú dobu a dôverujeme si
    Sebarozvíjanie:
  • Podporujeme vzdelávanie na konferenciách
  • Na narodeniny si dávame múdre knižky
  • Zo seniornej pozície budeš môcť značne ovplyvňovať agentúrne výstupy

Neváhaj a posielaj portfólio, už sa ťa nevieme dočkať 💯

Články z magazínu

Zobraziť všetky