Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Ponyhouse

/ Mid ACCOUNT MANAGER

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1000 — 1300 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané08.06.2022

Sme content marketingová agentúra. Pre klientov vymýšľame, píšeme, fotíme a točíme obsah. Popritom im spravujeme sociálne siete a ak treba, tak krotíme hejterov - v tom sme špecialisti.

Medzi našich klientov patrí napríklad Bauhaus, Slovensko Zálohuje, Business Lease, Hyundai či Pedro.

Sme 12-členný tím ľudí, ktorý má rád dobrú kávu a zlý humor.

Náplň práce

Ideš, riešiš?

Nudíš sa, keď sa nehýbu veci?

Neznášaš neporiadok a zmeškané deadliny?

Poď k nám, potrebujeme ťa!

Požiadavky

Prosíme si:

  • aspoň rok skúseností s riadením projektov (v agentúre akéhokoľvek typu, u klienta, v eventoch...)
  • vysokú schopnosť empatickej a asertívnej komunikácie
  • telefón prirastený k hlave je výhodou

Ponúkame

Home-office 4x do týždňa

Pravidelný prísun sladkostí od Sedity

Pracovný telefón a notebook (áno, môže byť aj Mac) aj na súkromné použitie

Nekonečnú vďačnosť za tvoju pomoc a zorganizovanosť!

Články z magazínu

Zobraziť všetky