Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Popcorn Advertising

Graphic Designer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované20.11.2022

Náplň práce

Tvojou úlohou bude spolupracovať na tvorbe kampaní od idey až po realizáciu.
Budeš pracovať na grafických návrhoch tlačovín, vizuálov, budeš spolupracovať s fotografmi a ďalšími ľudmi ktorí sa podieľajú na realizácii projektov pre našich klientov.
Ak si multimediálny týpek a baví ťa okrem kreslenia aj fotka, video, vystrihovanie z papiera či animácia, o to lepšie. Nehľadáme niekoho úplne konkrétneho, ale radi ti umožníme využiť tvoju výnimočnosť.

Požiadavky

Hľadáme kolegu/kamaráta, ktorý má profesionálny prístup k práci, je samostatný, zodpovedný. S nadšením sa učí nové veci, rád pracuje v tíme. Rozmýšľa v širšom kontexte a tak chápe prečo majú veci vyzerať tak a nie onak... Vie si obhájiť svoju prácu, pretože nad ňou premýšľa.

Ponúkame

  • Príjemný kolektív menšej, ale ambícióznej agentúry.
  • Individuálny prístup a možnosť rastu.
  • Pekné priestory v širšom centre.
  • Grilovačky na terase.
  • Sme pet friendly :)

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top