Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Potraviny FRESH

Grafik vizuálnej komunikácie

MestoKošice

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané01.06.2023

Náplň práce

Manažovanie tímu grafikov a dohľad nad vizuálnou komunikáciou značky
Tvorba a spracovanie grafických návrhov pre vizualizáciu komunikáciu
Tvorba letákov a plagátov ( DTP )
Návrh a príprava grafických podkladov pre reklamné oddelenie a reklamné agentúry
Návrh a spracovanie reklamných a propagačných požiadaviek
Spolupráca s externými spoločnosťami
Tvorba špeciálnych grafických prvkov podľa potreby
Plnenie ad hoc úloh

Požiadavky

Dokážeš realizovať návrhy plagátov, pútačov, billboardov, dvojrozmerných i trojrozmerných reklamných prvkov?
Vieš navrhnúť firemné logo, logotypy, značky, symboly a kompletnú firemnú identitu v podobe dizajn manuálov?
Pracuješ s Photoshopom, Ilustrátorom a InDesignom? Máš za sebou skúsenosti a projekty na ktoré si hrdý?
Ak odpovedáš áno, chceme sa s tebou stretnúť! U nás dostaneš široký priestor na sebarealizáciu a profesionálny rozvoj. Doplň náš marketingový tím a svojimi komplexnými riešeniami podpor imidž značky FRESH.

Ponúkame

Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
Kvalitné vstupné zaškolenie podľa firemného štandardu
Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
Program zdravotných benefitov
Odmena za doporučenie nového zamestnanca
Vianočná odmena
Finančné a vecné odmeny pri životných udalostiach ako je svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum, pracovné výročie
Firemné akcie: MDD, Mikuláš - Mikulášske balíčky, Vianočné balíčky
Smartphone pre každého zamestnanca s Nonstop hovormi 3000 minút do všetkých sietí, neobmedzenými SMS do všetkých sietí a internetom 25 GB, možnosť paušálu aj pre rodinného príslušníka
Zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach Fresh plus
Divadelná lóža

Články z magazínu

Zobraziť všetky