Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

PricewaterhouseCoopers Slovensko

IT Business Analyst

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2200 €

TypTPP

Úroveň

Aktualizované18.01.2023

PwC is a leading professional services organisation globally as well as in Slovakia. We have distinctive capabilities to deploy deep Business, Technology and Compliance expertise to address our clients' needs. We set out a highly pragmatic and focused approach using the Agile methodology, in order to achieve a faster deployment and launch solutions. PwC implementation expertise together with the technology platforms provides a powerful combination for a solution that will meet requirements and enable the delivery of tangible business benefits.

Náplň práce

Náš Advanced Technology Solutions tím sa v rámci projektov zameriava na mnohé technológie: BPM platformy - Appian a Pega, Python, umelá inteligencia, Java, RPA, SAP a iné. Pri mnohých projektoch využívame skúsenosti našich biznisových analytikov, aby nám pomohli dotiahnuť projekt do úspešného konca.

Pracujeme pre zahraničných klientov z rôznych oblastí napr. financie či zdravotníctvo. Pomáhame im rýchlo, jednoducho optimalizovať a automatizovať procesy.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spojka medzi klientom a našimi technickými tímami,
  • zbieranie požiadaviek a mapovanie procesov u našich klientov,
  • vedenie úvodných workshop-ov,
  • príprava dokumentácie, funkčných špecifikácii, user stories atď.,
  • príprava reportov, podkladov a prezentácií,
  • mentoring a podpora juniorných členov tímu.

Požiadavky

Technické zručnosti:

  • predchádzajúce skúsenosti s pozíciou biznisového analytika alebo projektového manažéra minimálne 2,5 roka,
  • znalosť nástrojov na organizáciu práce napr. Jira, Azure DevOps (výhodou),
  • porozumenie agilného riadenia vývoja softvéru,
  • predchádzajúce skúsenosti s mapovaním procesov,
  • skúsenosti s testovaním, UX dizajnom (výhodou),
  • praktické zručnosti s nástrojmi PowerPoint, Excel, Visio, Aris.

Ďalšie predpoklady:

  • vysokoškolské vzdelanie (IT, technické alebo ekonomické zameranie),
  • silné analytické a logické myslenie;
  • plynulá komunikácia v anglickom jazyku (min. úroveň - B2),
  • aktívna znalosť nemeckého jazyka (nevyžaduje sa, je výhodou),
  • predchádzajúce skúsenosti v oblasti poradenstva (výhodou),
  • orientácia na detail a motivácia učiť sa nové technológie,
  • samostatnosť a schopnosť preberať zodpovednosť za projekt.

Ponúkame

  • možnosť získať know-how v prostredí najväčšej poradenskej spoločnosti na Slovensku #Big4,
  • pravidelné prehodnocovanie platu,
  • rôzne finančné príspevky a bonusy,
  • vážime si tvoju prácu navyše, každá minúta sa ti počíta!
  • 2 dni voľna navyše počas Vianoc a ďalšie 2 dni Sick days
  • Flexibilný pracovný čas a hybridný model práce - dôležité je pre nás, aby tvoje zadanie bolo odovzdané na čas a v potrebnej kvalite, nie to, ako dlho sedíš za počítačom,
  • Work-Life Coaching - Psychologické, právne a finančné poradenstvo,
  • Be Well Work Well program, ktorý zahŕňa Well-Being talks a ďalšie aktivity na podporu fyzického a mentálneho zdravia (zdravé dni, lekárske prehliadky, masáže v office atď.),
  • Cafeteria systém - kde si sám môžeš vybrať spomedzi rôznych benefitov,
  • intenzívne vzdelávanie, vrátane odborných interných a externých rozvojových programov založených na individuálnych požiadavkách zamestnancov,
  • práca v medzinárodnom, profesionálnom a priateľskom prostredí a spolupráca so zahraničnými tímami a klientmi,
  • plne preplatené stravné lístky a Multisport karta.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top