Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

PwC Slovensko

/ Senior Java Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1900 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované18.01.2023

PwC is a leading professional services organisation globally as well as in Slovakia. We have distinctive capabilities to deploy deep Business, Technology and Compliance expertise to address our clients' needs. We set out a highly pragmatic and focused approach using the Agile methodology, in order to achieve a faster deployment and launch solutions. PwC implementation expertise together with the technology platforms provides a powerful combination for a solution that will meet requirements and enable the delivery of tangible business benefits.

Náplň práce

Pozícia Java Developer prináša príležitosť byť súčasťou veľkého medzinárodného projektu, ktorý je spoluprácou viacerých PwC pobočiek po celom svete. Zahŕňa aj úzku spoluprácu s naším Front-end tímom. Preto akékoľvek znalosti alebo skúsenosti s JavaScript-om alebo React-om sa zídu.

Ako člen tímu by si sa podieľal na vývoji nových funkcionalít ale zároveň aj na servise kódu v Jave. Projekt je zameraný na dátovú platformu pre našich klientov, pomocou ktorej môžeme bezpečne zdieľať rôzne dáta.

Okrem tohto projektu by si v budúcnosti mal možnosť pracovať na projektoch pre ďalšie PwC entity či nových klientov. Java tím sa u nás aktuálne formuje a preto počítame s rôznymi oportunitami pre tento tím.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vývoj nových funkcionalít ale zároveň aj servis kódu v Jave,
  • zodpovednosť za celý životný cyklus vývoja,
  • návrh architektúry aplikácií, aplikačného modulu alebo dátového modulu,
  • úzka spolupráca a komunikácia s tímom, inými kolegami v rámci PwC siete a klientmi,
  • príprava dizajnov, estimácii či prezentácii pre klienta,
  • vedenie a mentoring juniorných členov tímu.

Požiadavky

Technické zručnosti:

  • praktické skúsenosti s programovaním v Java minimálne 2 roky,
  • znalosť framework-u Spring Boot,
  • skúsenosti s relačnými databázami (MSSQL, PostgreSQL, DB2...),
  • porozumenie frontend technológiám ako sú React.js a Bootstrap (výhodou)
  • schopnosť porozumieť a implementovať techniky algoritmického programovania,
  • základné znalosti rôznych typoch testov (unit testy, integračné testy atď.),
  • skúsenosť s nástrojmi Git, Maven (výhodou).

Ďalšie predpoklady:

  • angažovanosť, schopnosť preberať zodpovednosť, ochota učiť sa,
  • silné analytické schopnosti,
  • záujem o vývoj komplexnej aplikácie a motivácia prinášať nové nápady,
  • plynulá komunikácia v anglickom jazyku (min. úroveň - B2),
  • predchádzajúce skúsenosti v oblasti poradenstva (výhodou).

Ponúkame

  • možnosť získať know-how v prostredí najväčšej poradenskej spoločnosti na Slovensku #Big4,
  • pravidelné prehodnocovanie platu,
  • rôzne finančné príspevky a bonusy,
  • vážime si tvoju prácu navyše, každá minúta sa ti počíta!
  • 2 dni voľna navyše počas Vianoc a ďalšie 2 dni Sick days
  • Flexibilný pracovný čas a hybridný model práce - dôležité je pre nás, aby tvoje zadanie bolo odovzdané na čas a v potrebnej kvalite, nie to, ako dlho sedíš za počítačom,
  • Work-Life Coaching - Psychologické, právne a finančné poradenstvo,
  • Be Well Work Well program, ktorý zahŕňa Well-Being talks a ďalšie aktivity na podporu fyzického a mentálneho zdravia (zdravé dni, lekárske prehliadky, masáže v office atď.),
  • Cafeteria systém - kde si sám môžeš vybrať spomedzi rôznych benefitov,
  • intenzívne vzdelávanie, vrátane odborných interných a externých rozvojových programov založených na individuálnych požiadavkách zamestnancov,
  • práca v medzinárodnom, profesionálnom a priateľskom prostredí a spolupráca so zahraničnými tímami a klientmi,
  • plne preplatené stravné lístky a Multisport karta.

Články z magazínu

Zobraziť všetky