Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

PRO Business Solutions

Mid Online marketingový špecialista

MestoBratislava

Forma: Full-time

Platod 1400 €

TypTPP / Faktúra

Dátum pridania20.06.2022

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. vám ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, sústreďujeme sa najmä na poskytovanie personálnych služieb. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou. Sme profesionáli a vážime si váš čas. Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Náplň práce

Našim klientom je malá výkonná firma pôsobiaca v oblasti distribúcie klimatizácií a tepelných čerpadiel, ktorá má veľký potenciál rastu. Do jej tímu na novovytvorenú pozíciu Online marketingový špecialista hľadáme samostatného a dostatočne skúseného kandidáta, ktorý je otvorený novým výzvam ako aj nastavovaniu marketingovej stratégie a jej implementácie. Nový kolega bude mať v náplni práce:

  • spravovanie sociálnych sietí - FB, Instagram, príležitostne YouTube, LinkedIn v rámci content marketingových projektov cielených na B2C.
  • manažovanie tvorby stratégie a obsahu pre sociálne siete a vyhodnocovanie týchto kampaní
  • základná grafická a obsahová úprava príspevkov
  • grafická a textová príprava obsahu v spolupráci s grafikom
  • základná aktualizácia a spravovanie webovej stránky spoločnosti
  • tvorba newsletteru pre B2B segment
  • vyhodnocovanie úspešnosti a sledovanie správania príjemcov newslettru
  • aktívna účasť na tvorbe marketingovej stratégie spoločnosti
  • implementácia stanovenej marketingovej stratégie do online marketingových aktivít
  • zodpovednosť za správne nastavenie offline / online marketingových aktivít za účelom dosiahnutia firemných cieľov
  • pravidelná komunikácia s externými dodávateľmi PPC reklamy, grafiky, textov
  • sledovanie trendov v oblasti online marketingu a ich implementácia do marketingovej stratégie

Požiadavky

  • stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v oblasti marketingu výhodou
  • skúsenosť v oblasti online marketingu min. 1-3 roky
  • skúsenosť pri tvorbe marketingovej stratégie- skúsenosť so základným vyhodnocovaním online marketingových aktivít za pomoci Google Analytics
  • slovenský jazyk – na výbornej úrovni (slovom aj písmom)
  • aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom (min B2)
  • dôslednosť a kreativita- prehľad o aktuálnych trendoch v online svete
  • proaktívny prístup, záujem vzdelávať sa, učiť sa nové veci a napredovať
  • samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, férovosť
  • tímový hráč s inovatívnymi nápadmi
  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - Pokročilý
  • Microsoft Outlook - Pokročilý
  • Microsoft Word – Pokročilý
  • Adobe Photoshop – mierne pokročilý
  • Adobe Ilustrator - mierne pokročilý

Ponúkame

  • možnosť práce na TPP / formou živnosti
  • možnosť práce na HO na základe dohody s priamym nadriadeným
  • pozícia s reálnou perspektívou rozširovania zodpovedností a odborného rastu
  • stabilné zázemie v rozvíjajúcej sa spoločnosti
  • mladý a priateľský pracovný kolektív,
  • flexibilný pracovný čas,
  • priestor pre ďalšie vzdelávanie
  • príspevok na stravovanie
  • teambuildingové aktivity

Navrch stránky To top