Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

PUELLAvone

Javascript developer (on-site)

MestoKošice

FormaFull-time

Plat1500 — 3000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané11.06.2024

Puellavone.sk je e-shop s medzinárodnou pôsobnosťou. Stali sme sa jednotkou na trhu v predaji parfumovaných produktov na pranie a pre domácnosť. Ponúkame zákazníkom naše starostlivo navrhnuté a vyvinuté výrobky.

Prinášame do každodenného života nový rozmer vône a starostlivosti o bielizeň a telo.

Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a proaktívne a s individuálnym prístupom riešiť požiadavky našich zákazníkov.

Náplň práce

Poď rozvíjať svoje znalosti ďalej a daj priestor svojim skvelým nápadom. Si skúsený Javascript developer (medior) s fullstack zameraním a seriózny problem solver, ktorý sa nebojí byť iniciatívny a vie si na problém vytvoriť svoj vlastný názor?

U nás budeš mať príležitosť navrhovať a implementovať nové funkcionality.

Tvojou náplňou práce bude aj zveľaďovanie e-shopu na platforme Shoptet a údržba aktuálnych doplnkových microservices.

Požiadavky

  • firemný notebook,
  • flexibilná pracovná doba a voľné víkendy,
  • možnosť občasného Home Office,
  • zdravé, konštruktívne prostredie,
  • ak sa uchytíš radi ti pomôžeme napredovať v tvojej kariére,
  • stabilné postavenie v tíme, motivačné a férové finančné ohodnotenie,
  • firemné podujatie a teambuildingy,
  • zamestnanecké zľavy a produkty zdarma,
  • možnosť preplatenia vzdelávacích kurzov na rozvoj pracovnej pozície.

Ponúkame

Pridáš sa do kolektívu, kde panuje priateľská atmosféra, a organizujeme teambuildingové aktivity, aby sme zlepšili svoje vzájomné vzťahy.

Ráno je skvelý čas na produktivitu, a ty si môžeš užívať zvyšok dňa. Naša pracovná doba je v čase od 7:00 – 17:30 flexibilný pracovný čas. Pevný čas je od 9:00 do 15:30 môžeš si vybrať čo ti vyhovuje. Víkendy máme voľné.

Články z magazínu

Zobraziť všetky