Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

PUELLAvone

Marketingový špecialista so zameraním na e-mail marketing

MestoKošice

FormaFull-time

Plat1200 — 1500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované22.05.2024

Puellavone.sk je e-shop s medzinárodnou pôsobnosťou. Stali sme sa jednotkou na trhu v predaji parfumovaných produktov na pranie a pre domácnosť. Ponúkame zákazníkom naše starostlivo navrhnuté a vyvinuté výrobky.

Prinášame do každodenného života nový rozmer vône a starostlivosti o bielizeň a telo.

Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a proaktívne a s individuálnym prístupom riešiť požiadavky našich zákazníkov.

Náplň práce

Už aj ty si si povedal, že to chce zmenu? Obzeráš sa po zaujímavom projekte, ktorý ťa nakopne?

Ak máš skúsenosti s marketingom a pojmy ako Open Rate, CTR a automatizácia v e-mail marketingu ti nie sú cudzie - prešiel/la si prvým kolom.
Ak máš skúsenosti so službami ako Leadhub, SmartEmailing, MailChimp alebo iné mailingové nástroje máš body naviac.
Navyše, ak tvoje texty pôsobia ako magnet, si ako Sherlock a hľadáš možnosti ako to ide, opäť boduješ.
Ako marketingový špecialista so zameraním na e-mail marketing sa budeš 2 - 3 dni v týždni venovať tvorbe emailov pre rôzne jazykové mutácie a vylepšovať automatizácie.
Zvyšný čas budeš pomáhať či už pri tvorbe grafík, príspevkov na social, alebo komunikovať s influencermi. Ak si trúfaš, tak aj s úpravami e-shopu. Hlavne sa teda budeš zameriavať na:

  • podporu imidžu a šírenie posolstva značky prostredníctvom mailu,
  • segmentovanie a personalizáciu odovzdávaného posolstva,
  • podporu opakovaných nákupov a generovanie nových,
  • tvorbu newsletterov, posielanie, štatistika a vyhodnocovanie úspešnosti jednotlivých kampaní.

Požiadavky

Ako ideálny kolega by si mal mať tieto zručnosti a schopnosti:

  • minimálne 2 - 3 roky praxe v oblasti e-mail marketingu alebo digitálneho marketingu,
  • skúsenosti s tvorbou, implementáciou a optimalizáciou e-mailových kampaní,
  • pokročilá znalosť nástrojov na e-mail marketing,
  • znalosť marketingovej automatizácie a schopnosť vytvárať automatizované kampane,
  • znalosť techník segmentácie publika a personalizácie obsahu na základe správania a preferencií zákazníkov,
  • schopnosť písať pútavé a efektívne e-mailové texty,
  • skúsenosti s dizajnom e-mailových šablón a základnou grafikou,
  • skúsenosti s vykonávaním A/B testov na optimalizáciu e-mailových kampaní,
  • schopnosť analyzovať dáta a výkonnosť kampaní a následne implementovať zlepšenia.

Ponúkame

  • konkurencieschopnú platovú štruktúru,
  • možnosti profesionálneho rozvoja a vzdelávania,
  • príležitosti pre kariérny rast a postup,
  • firemný notebook,
  • prácu v priateľskom kolektíve,
  • firemné podujatia a teambuildingy,
  • zamestnanecké zľavy,
  • možnosť preplatenia vzdelávacích kurzov na rozvoj pracovných zručností,
  • budget na produkty každý mesiac zadarmo,
  • flexibilnú pracovnú dobu a voľné víkendy

Pracuje sa z našich kancelárskych priestorov, s občasnou možnosťou HomeOffice. Okrem životopisu nás potešia aj tvoje referencie.

Články z magazínu

Zobraziť všetky