Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Red Bull Slovensko

Event Car Driver

MestoRemote

FormaFreelance

Platod 1200 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované05.03.2024

Náplň práce

Pozícia Event Car Driver je unikátnou príležitosťou, pripojiť sa k nášmu Sports & Events oddeleniu. Na externú projektovú spoluprácu hľadáme silného kandidáta s organizačnými schopnosťami a týmovým duchom. Staneš sa tvárou našich Red Bull event-ov a parties, počas ktorých na teba ľudia vzhliadajú s obdivom, chalani s uznaním zdravia a baby šalejú. Hľadáme človeka, ktorého úlohou je skrotiť divokého býka na štyroch kolesách a doviesť na každú akciu tú najviac crazy zábavu.

Čo ťa u nás čaká. Zodpovednosti, ktoré ti zveríme:

#REPREZENTÁCIA

Pozícia Event Car Driver vyžaduje stotožnenie so značkou, produktami a kultúrou Red Bull na 100%. Dôležitá je taktiež aj veľká osobná angažovanosť a dôraz na budovanie dlhodobých a kvalitných vzťahov. Značku reprezentuješ 24/7 na každej akcii alebo event-e a s hodnotami našej značky si prirodzene vžitý. Trávenie veľkého množstva času za volantom pre teba nie je překážka, ale zábava.

#EVENTS

Budeš participovať na príprave a organizácii Red Bull event-ov a aktivít, ktoré pomáhajú zvyšovať povedomie o značke a rozvíjajú jej image. Náš hlavný event tool nie je len obyčajné auto, umožňuje, a taktiež aj vyžaduje znalosť audiovizuálnej a DJ techniky. Ak máš prehľad o športovom a kultúrnom svete na Slovensku, budeš u nás ako doma. Najlepšie event-y sú samozrejme cez víkendy a ty disponuješ veľkou časovou flexibilitou na osobným nasadením. Vo vybraných prípadoch budeš mať na starosti aj prípravu a stavbu mobiliáru a kooperáciu s agentúrou v rámci podporovaných podujatí.

#ADMINISTRATÍVA

Nie si len zdatný organizátor, ale taktiež zvládaš kvalitné a dôkladné vedenie administratívy a reporting-u (zmluvy, aktualizácia informácii na internete, riešenie žiadostí a pod.). Budeš podporou nášho športového tímu nielen organizačne ale aj administratívne (mesačné prezentácie, vedenie databázy, support na event-och).

#KREATÍVA

Máš jedinečnú schopnosť byť vždy o krok vpred v konkurenčnom prostredí, v rámci kreativity a inovácii. Na tejto pozícii budeš prichádzať s návrhmi na nové a zaujímavé témy, formáty a top aktivácie, do ktorých sa máme záujem zapojiť.

Požiadavky

  • Máš aspoň minimálnu skúsenosť s organizáciou event-ov.
  • Si technicky zdatný/á a máš vysoké znalosti a silný vzťah k automobilom.
  • Si kreatívna, inovatívna a otvorená osoba.
  • Organizačné schopnosti, manuálna zručnosť a schopnosť improvizovať sú tvojimi najsilnejšími stránkami.
  • Cestovanie v rámci Slovenska ti nerobí problém (až 120 dní za rok, aj v rámci víkendov).
  • Vlastníš vodičský preukaz a si vynikajúci vodič.

Články z magazínu

Zobraziť všetky