Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

REFRESHER Media

Web Developer (PHP, full-stack)

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2800 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané11.03.2024

Náplň práce

Sme Refresher, hlas modernej generácie. Aj preto sa stále snažíme mať technologické riešenia čo najviac fresh. Máme vlastné CMS aj odmeňovací systém. Na našom webe sa mesačne otočia 2 000 000 ľudí, z ktorých časť sa prihlási, píše komentáre, blogy a vymieňa si medzi sebou správy.

  • programovanie nových funkcionalít, či už na frontende, alebo backende,
  • optimalizovanie prvkov pre veľkú návštevnosť,
  • komunikácia s produkťákom či grafikom,
  • podieľanie sa na riešení nových projektov a výziev,
  • programovanie nových projektov,
  • prípadné návrhy, ako urobiť veci lepšie, sú vždy vítané.

Požiadavky

Aký by si mal byť:

  • dbáš na detaily, zaujíma ťa, ako veci fungujú a prečo sú tak, ako sú;
  • máš skúsenosť s prácou v multifunkčnom dev tíme, nerobí ti problém diskutovať a spolupracovať aj s grafikmi, ux dizajnérmi, produktovým manažérom a ďalšími developermi;
  • chceš sa učiť, neustále napredovať a vieš, že je stále čo zlepšovať;
  • angličtina ti nerobí problém (nemusíš zvládať prezentáciu v cudzom jazyku, no nemáš problém prečítať a pochopiť anglický text či audio);
  • si motivovaný, dbáš na detaily, a ak ti niečo nie je jasné, nebojíš sa opýtať;
  • páči sa ti náš projekt a chceš sa mu venovať. O rôznorodosť sa postaráme.

Technológie, ktoré by si mal mať v malíčku:

  • HTML5
  • CSS3
  • Javascript (TypeScript, skúsenosť s Vue.js výhodou)
  • PHP (Symfony)
  • MySQL
  • GIT (Gitlab)
  • Figma
  • Elasticsearch

Ponúkame

  • v pohode ľudí a uvoľnenú atmosféru;
  • 5-členný developerský tím (3 fullstack developeri, grafik a produkťák);
  • veľa komunikácie online a využívanie rôznych inovatívnych nástrojov;
  • ponúkame flexibilný pracovný čas – dôležité je len to, aby sa tasky stíhali v dohodnutý čas;
  • ceníme si efektivitu (nemáme radi zbytočné meetingy), no keď potrebuješ, tvoj tím je ti k dispozícii;
  • priestor na rast, vyjadrenie názoru a vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy;
  • budeš pracovať vo finančne nezávislej, čisto slovenskej firme, ktorá mesačne obsluhuje približne dva milióny ľudí, má 10-ročnú históriu a silné meno na mediálnom trhu;
  • nové moderné kancelárie, kde denne nájdeš občerstvenie, máme v bratislavskom Ružinove (môžeš fungovať aj úplne remote. Záleží na tvojej preferencii. Raz za čas by sme ťa však radi videli aj osobne);
  • kredit na knihy, semináre, workshopy, ktoré prispejú k tvojmu profesijnému a osobnostnému rastu;
  • vstupy na festivaly, lístky do kina, zľavy na oblečenie;

Články z magazínu

Zobraziť všetky