Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Respect APP

Copywriter

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané24.05.2024

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá vznikla v roku 2004. Medzi našich klientov patria spoločnosti Kaufland, Hyundai, Metsa Tissue - Tento, GfK SK/CZ, Petit Press, Victory Travel, Profesia a pod.

Náplň práce

Reklamná agentúra RESPECT APP HĽADÁ COPYWRITERA, ktorý dokáže:

  • vytvoriť zaujímavý obsah na Instagrame, Facebooku a TikToku,
  • ale aj prísť s relevantným insightom, na ktorom postavíme kampaň,
  • vedieť napísať copywriterské daily joby,
  • vedieť brainstormovať v rôznych prostrediach starého mesta – Axioma je MUST 😊

Požiadavky

Naše portfólio sa nám rozrastá o ďalších klientov a tak rozširujeme aj náš tím.

Hľadáme niekoho, kto má skúsenosť s prácou ako COPYWRITER v digitálnej alebo full servisovej agentúre:

  • žije trendami na sociálnych sieťach
  • dokáže si ustrážiť svoj čas a má perfektnú gramatiku
  • ma základný prehľad o slovenskom a zahraničnom reklamnom svete

Ponúkame

Príjemné pracovné prostredie v Starom meste, ešte príjemnejší kolegovia a zaujímaví klienti - to sú len tri z výhod, ktoré sa sľubujú v každej ponuke. My prihodíme letný pracovný čas (samozrejme len v lete), homeoffice aj v zime a nekonečne dlhé debaty v blízkej kaviarni alebo inom krásnom mieste v Starom meste.

Články z magazínu

Zobraziť všetky