Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Respect APP

Social media manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypFaktúra

Úroveň

Aktualizované23.05.2023

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá vznikla v roku 2004. Medzi našich najvýznamnejších klientov patria spoločnosti Hyundai, Kaufland, SME, Tento, Profesia Days, DHL, GfK, Victory Travel a ďalšie. Zastrešujeme aj komunikáciu neziskových organizácií Úsmev ako dar a Divé Maky.

Náplň práce

Reklamná agentúra RESPECT APP HĽADÁ ŠIKOVNÉHO SOCIAL MEDIA MANGERA, ktorý pozná svet sociálnych sietí, sleduje trendy na Instagrame, Facebooku či TikToku, má skúsenosti so Zoomsphere a s Ads Managerom. Ďalej by mal rozumieť reportom a číslam, ktoré znamenajú úspech. :) Vie správne nastaviť social media budget a zaboostovať jednotlivé formáty podľa druhu produktu/klienta, cieľov. Ak niečo z toho aj nevieš, ale baví ťa social media svet, tak sa nám ozvi.

Požiadavky

Hľadáme niekoho, kto má skúsenosť s prácou ako SOCIAL MEDIA MANAGER v digitálnej agentúre alebo viedol úspešné digitálne projekty. Máš chuť spolupracovať pri vytváraní kreatívneho obsahu, testovať nové média, komunikácie, prístupy? Si zodpovedná/ý a vieš supervízovať projekty a dotiahnúť ich do úspešného konca? Ak si dokážeš ustrážiť aj time managment a máš perfektnú gramatiku, tak už si jednou nohou u nás.

Ponúkame

Príjemné pracovné prostredie v Starom meste, ešte príjemnejší kolegovia a zaujímaví klienti - to sú len tri z výhod, ktoré sa sľubujú v každej ponuke. My prihodíme letný pracovný čas (samozrejme, len v lete), homeoffice aj v zime a nekonečne dlhé debaty v Axiome.

Články z magazínu

Zobraziť všetky