Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Riešenia

Stážista v digitálnom marketingu

MestoBratislava

FormaInternship

Platod 6 €

TypTPP

Aktualizované26.08.2024

Náplň práce

Máme pre teba pripravený mesačný intenzívny program, počas ktorého budeš riešiť reálne zadania pre našich klientov pod vedením skúsených kolegov. Každý deň sa naučíš niečo nové a nakoniec budeš môcť absolvovať aj niektorú z Google Ads certifikácií na Google Skillshop, ktorá sa bude vynímať v tvojom CV-čku.

  • #1 PPC OKRUH - Práca s Facebook Business manager a Google Ads.
  • #2 TOOLS OKRUH - E-mail marketing, automatizácia a personalizácia + práca so Zapier.
  • #3 SEO OKRUH - Spätné odkazy a budovanie autority domény.
  • #4 CREATIVE OKRUH - Správa social media, sledovanie KPI's a tvorba copy textov.

Popritom budeš sedieť priamo s nami v našom kolektíve na marketingovom oddelení, zapájať sa do diania, zúčastňovať sa brainstormov a hrať s nami kalčeto. 😉

Podmienkou účasti na stáži je, aby si jej mal(a) priestor venovať čas. Do našich offisov budeš musieť prísť minimálne trikrát do týždňa na aspoň pol dňa. Čím viac času budeš môcť stáži venovať, tým viac sa budeš môcť naučiť. Konkrétne dni a časy v týždni vieme flexibilne prispôsobiť.

A čo po prvom mesiaci? Dostaneš feedback a zhodnotíme si čo všetko si sa naučil(a), čo ti išlo dobre a na čom treba popracovať. A uvidíme - všetky možnosti sú otvorené - možno sa porozprávame o predĺžení stáže alebo podmienkach na nastúpenie na juniorskú pozíciu.

Požiadavky

  • Vášeň pre marketing.
  • Tímového ducha a chuť podieľať sa na skvelých kampaniach.
  • Základy štatistiky.
  • Angličtina na úrovni B2.
  • Slovenčina na úrovni C2
  • Dostatok času, aby si mohol/mohla prísť do našich offisov minimálne 3x do týždňa na aspoň pol dňa.
  • Akékoľvek praktické skúsenosti s marketingom výhodou.

Ponúkame

  • Príležitosť vyskúšať si prácu v marketingovej agentúre na reálnych zadaniach.
  • Vysokú časovú flexibilitu, môžeš prísť v tie dni a hodiny, kedy ti to vyhovuje.
  • Budeš v tíme extrémne šikovných a skúsených ľudí, od ktorých sa môžeš veľa naučiť.
  • Pravidelný prísun sladkého, ovocia, kávy a čajov.
  • Playstation a kalčeto pre tých, ktorým nestačilo. 🙂
  • Plat 6 € / hod.

O firme

Sme digitálna agentúra RIESENIA, partnerská agentúra Google, člen ADMA, špička v e-ecommerce riešeniach a performance marketingu.

Vodami online sveta veslujeme už od roku 2005. Vpred nás posúva elita zastúpená v našom kolektíve. Sme tím, navzájom spolupracujeme a budujeme veľké veci. Spolupracujeme s ambicióznymi značkami a ľuďmi. Máme radi výzvy a tešíme sa, že spolu vždy vytvoríme niečo výnimočné.

Články z magazínu

Zobraziť všetky