Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Right & Stuff

Videographer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané28.02.2022

Right & Stuff je mladá produkčná spoločnosť, ktorá poskytuje produkčné služby pre reklamné agentúry a ďalších koncových klientov. Stavia na dlhoročných skúsenostiach z predchádzajúcej produkčnej spoločnosti zakladateľa. Hlavnou ideou spoločnosti je meniť sny na príbehy. Byť odvážni, inovatívni a zapamätateľní.

Náplň práce

Tvojou náplňou práce bude:

  • vedenie svojho vlastného oddelenia
  • tvorba kvalitného video contentu pre našich klientov, či interné potreby spoločnosti, samostatne alebo v spolupráci s režisérom
  • nastavenie svetiel, techniky, strih a postprodukcia
  • starostlivosť o našu (aj tvoju) techniku

Požiadavky

Nášho nového kolegu si predstavujeme ako osobu, ktorá má:

  • prehľad vo vizuálnych trendoch
  • zodpovedné správanie a dobrý time management
  • kreatívne (a možno aj trochu odvážne) zmýšľanie pri tvorbe contentu
  • schopnosť fungovať v dynamických situáciách a hľadať efektívne riešenia
  • základy color gradingu
  • pozorné oko na prácu so svetlami
  • pozitívny vzťah k práci so strihačskými softami ako Premiere, či After Effects
  • šikovné ruky na servisovanie našej (aj svojej) techniky
  • skúsenosti s Microsoft Office a Mac OS
  • svoje vlastné portfólio prác
  • zmysel pre humor

Ponúkame

Okrem toho, že budeš mať jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou novovznikajúcej produkčnej spoločnosti,

  • budeš mať fancy office v Novej Cvernovke (super kávička, koláče, vegánske jedlo aj bar)
  • dostaneš u nás férové ohodnotenie a prístup
  • pre ľahšiu komunikáciu s klientmi ti zabezpečíme služobný počítač a telefón
  • pracovať budeš v mladom tíme plnom vtipných kolegov
  • ako bonus ti ponúkame dog friendly prostredie a full time canisterapiu na pracovisku 🐶

Články z magazínu

Zobraziť všetky