Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Ringier Slovakia Media

UX designer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané16.03.2022

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Náplň práce

Vieš vysvetliť rozdiel medzi skratkami UI a UX?
Riešiš použiteľnosť aj v súkromnom živote pri pohľade na produkty v okolí?
Vieš, že hamburger, snackbar či toast už dlho nie sú len jedlom?

Ak si odpovedal 3-krát áno, dvere k nám máš otvorené!

• tvojou najčastejšou obľúbenou rutinou bude UX design,
• pri príprave podkladov budeš komunikovať s produktovými špecialistami, vývojármi a UI dizajnérmi,
• taktiež budeš mať pod palcom testovanie, zlepšovanie a hľadanie nových riešení pre uľahčenie života našich návštevníkov,
• k tvojmu odbornému rastu prispeje aj možnosť konzultácie návrhov s ostatnými UX dizajnérmi v našej spoločnosti :).

Taktiež hľadáme kreatívneho a inovatívneho dizajnéra, ktorý má už nejaké projekty za sebou a nebojí sa nám ich odprezentovať.
Nemala by ti chýbať ani chuť do neustáleho zdokonaľovania sa a skvelý prehľad o najnovších trendoch či prístupoch v dizajne a technológiách.
Tešíme sa na Tvoje CV!

Požiadavky

Mal/a by si ovládať niektorí z dizajnovo-prototypovacích nástrojov ako Figma, Sketch, Adobe XD. Je super, ak sa vieš chytiť výstupov z Google Analytics a Hotjar a máš za sebou skúsenosti s používateľským testovaním.

Ponúkame

• top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši a vzťahoch nám naozaj záleží :),
• zdravie kolegov je pre nás dôležité - vitamínový balíček je samozrejmosťou a k dispozícií máme aj pár sick days,
• výučba anglického jazyka a UDEMY kurzy dostupné pre všetkých, možnosť zúčastniť sa rôznych konferencií,
• podporujeme športové aktivity rôzneho druhu, napr. vzájomne sa hecujeme vo firemnom bežeckom klube,
• príspevky pri narodení dieťaťa, svadbe, pracovnom výročí,
• Multisport karta ,
• zľavy pre nákup elektroniky, poistenia,
• náborový bonus,
• možnosť zúčastniť sa rôznych dobrovoľníckych aktivít,
• keď pominie čas "koronový" určite bude kopec nezabudnuteľných teambuildingov (splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal, …),
• organizujeme aj počas HO rôzne vzdelávacie aktivity, či už v oblasti hard skills alebo soft skills, prípadne sa snažíme rôznymi drobnými aktivitami kolegom spríjemniť prácu z domu (napr. workshop – Ako sa presadiť a neuraziť, prednáška - Ako sa stravovať počas HO a nepribrať, kurzy varenia, kurz miešania letných drinkov, kurz bežeckého lyžovania, dni zdravia a kopec ďalších

Články z magazínu

Zobraziť všetky