Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Moneyhoon (Vacuumlabs)

Product & Graphic Designer

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat2500 — 3500 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Aktualizované23.11.2022

Za podpory Vacuumlabs 💪 pracujeme na novom fintech projekte s názvom **Moneyhoon– **digitálnom finančnom správcovi financií s prvkami umelej inteligencie a machine learning, ktorý nahradí zastaralý spôsob prístupu k financiám ako ho poznáme.

Moneyhoon prináša jasnosť do abstraktných pojmov ako sú peniaze, úspory, investície alebo poistenie.

Nemusíte byť len svedkom vzniku tohto revolučného produktu. Podieľajte sa spolu s nami na jeho tvorbe tak, aby každý z nás mohol spravovať svoje osobné financie jednoducho a nezávisle a zároveň mal neustály moderný (online) prístup k skutočným expertom v daných oblastiach.

Predstavte si, že máte pri sebe dôveryhodného a nezávislého partnera, ktorý Vám poskytne zrozumiteľné odpovede na všetky Vaše otázky ako napr. „Je tu inflácia a ja mám k dispozícii určitú hotovosť. Ako s ňou naložiť?“ vždy keď to potrebujete.

Našou víziou ⭐ je priniesť ľuďom, ako aj nám samým celoživotný „pokoj v duši“ pomocou lepšej organizácie a správy vlastných financií na jednom mieste a to moderným, prehľadným a užívateľsky maximálne komfortným spôsobom.

Navyše, náš výberový proces Vám zaručuje prácu vo vysoko efektívnom a kvalitnom tíme tých najlepších z najlepších.

Náplň práce

Hľadáme produktového a grafického dizajnéra, ktorý sa stane súčasťou nášho interného Moneyhoon tímu.

Od Vás ako dizajnéra očakávame proaktívny prístup k riešeniu problémov a schopnosť navrhnúť praktickú a oku lahodiacu užívateľskú skúsenosť.

Spolu s tímom budete pracovať riešení biznis a používateľských problémov, tvoriť nové a elegantné riešenia.

  • Podieľajte sa na našom Moneyhoon projekte vylepšovaním existujúceho produktu ako aj vytváraním úplne nových funkcionalít.
  • Objavujte a komunikujte koncepty dizajnu prostredníctvom náčrtov, používateľských tokov, wireframov a prototypov.
  • Pracujte na dizajn výskume, používateľkom výskume a testovaní.
  • Spolupracujte s našimi inžiniermi na oživovaní tvojho dizajnu.
  • Podieľajte sa na zlepšovaní celého procesu dodania produktu a tiež našich interných procesov.
  • Pomôžte nám s tvorbou a úpravou grafického dizajnu– vizuálov. bannerov, webovch stránok, letákov, brožúr, formátov na sociálne siete atď.

Požiadavky

  • Výbornú znalosť patternov dizajnu mobilných a webových aplikácií a osvedčených postupov v rámci UX.
  • Chuť pracovať na celom procese vývoja produktu – od nápadu, cez výskum až po detailný UX/ UI dizajn.
  • Ochotu a pripravenosť robiť rozhodnutia a prijať zodpovednosť za svoju prácu.
  • Skúsenosti s Figmou a Adobe grafickými nástrojmi.
  • Shopnosti ako UX writing a motion design sú veľmi vítané.
  • Stredne pokročilá znalosť Anglického jazyka a plynulá znalosť Slovenského alebo Českého jazyka sú povinné.

Ponúkame

  • Flexbiliný pracovný čas.
  • Hybrid ale aj možnosť full-remote spolupráce.
  • Pravidelné prehodnocovanie platových podmienok.
  • Neobmedzený počet platených dní voľna pri zdravotných problémoch (sickdays).
  • Individuálne hodiny jazykového vzdelávania a ďalšie.

Články z magazínu

Zobraziť všetky