Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Selleriz

Business development representative pre inovatívne firmy a startupy

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1200 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované29.11.2022

Sme tím nadšencov pre obchod. Nerobíme ho preto, že nás baví komunikovať ale preto, že nás baví vyhrávať, presviedčať, vyjednávať a tiež challengovať status quo zákazníkov. Preto máme radi inovatívne firmy, ktoré menia svet a to ako ich zákazníci fungujú. Inovácie a moderné prístupy prenášame i do našej práce a kombinujeme ich s overenými technikami a poznatkami zo psychológie. Vďaka tomu sa nám darí už 3 rok držať medziročný rast 100%. Medzi našich klientov patria firmy ako Goodrequest, TheShop, One3D alebo Luigisbox.

Náplň práce

Hľadáme mladú pušku, dravca, ktorého zaujímajú inovácie, technológie, marketing a nové trendy. Ak má skúsenosť s predajom super. Ak nie, nevadí. Viac ako skúsenosť hľadáme talent, ktorý chce na sebe pracovať. Nebojí sa zdvihnúť telefón, napísať email, prezentovať, presviedčať a hlavne sa nebojí odmietnutia. Mal by byť orientovaný na výsledky, no ešte viac na zákazníka.

Ako business development representative budeš pre našich partnerov inovatívne firmy a startupy vyhľadávať a vytvárať nové obchodné príležitosti, prostredníctvom telefónu, emailu a linkedinu. T

Medzi tvoje úlohy bude patriť:

  • starať sa a rozvíjať pridelenú databázu potenciálnych zákazníkov
  • oslovovať nových zákazníkov - cold calling a cold messaging
  • aktívne pracovať s nástrojmi ako Linkedin, CRM a iné moderné nástoje pre obchod
  • identifikovanie potrieb potenciálnych zákazníkov
  • prezentovanie a edukácia zákazníkov o benefitoch našich riešení
  • plniť aj prepĺňať týždenné a mesačné ciele (počet aktivít, oslovených firiem, dohodnutých stretnutí...)
  • komunikovať s našimi partnermi a poskytovať im feedback z trhu

Požiadavky

Práca obchodníka nie je pre každého. Vraví sa, že obchodníkom sa človek musí narodiť. My si však myslíme, že človek sa síce rodí s talentom, no ako sa vraví: “Hard work beats talent if talent doesn´t work hard”. Veľa z toho, čo obchodník potrebuje k úspechu sa dá naučiť a u nás sa to naučíš. Klásť dobré otázky, zvládať námietky, prezentovať aj aktívne počúvať.

Ak máš v sebe veľkú odhodlanosť, súťaživosť, kreativitu a zvedavosť hľadáme teba. Sme mladá dynamická firma a musíme rýchlo reagovať na potreby zákazníkov, preto potrebujeme, aby si bol flexibilný.

Ponúkame

Business development representative je "entry level" pozícia do sveta obchodu, na ktorej sa naučíš alebo môžeš rozvíjať rôzne predajno - komunikačné zručnosti. K dispozícii ti bude náš základateľ s jeho viac ako 10 ročnými skúsenosťami zo sveta obchodu ale tiež externí školitelia ako napríklad Viktor Kostický.

Taktiež získaš know-how zo sveta biznisu, keďže budeš môcť pracovať na rôznych projektoch a aktívne komunikovať s manažérmi a majiteľmi firiem.

Keď sa už zaučíš, budeš môcť pracovať niekoľko dní v týždni z domu, pokojne i z chaty alebo pláže. Ak plníš ciele môžeš si tiež užívať skrátené piatky.

Teambuildingy si užijeme napríklad aj v Portugalsku. :-)

Články z magazínu

Zobraziť všetky