Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

ROI index - marketingová agentúra

Account manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované30.04.2023

Realizujeme reklamy na internete aj v USA, Austrálií, Novom Zélande, Švédsku, Nemecku, Poľsku, Maďarsku, Slovensku, Česku, Rumunsku, Kanade, Írsku, Mexiku, Anglicku, Holandsku, Belgicku a Taliansku pre slovenských a českých klientov.

Náplň práce

Fascinuje Ťa obchod?
Zaujíma Ťa online marketing a chceš predávať práve tieto služby?
Si full obchodník? Dôležité je i Tvoje zanietenie, chuť niečo dokázať, snaha byť najlepší...
Zameraný/á na cieľ nových klientov, hľadáš riešenia ako predať služby klientom
Plnenie úloh od nadriadeného
Samostatný pri práci

Požiadavky

Vzdelanie v odbore: obchod
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk - Expert (C2)
Počet rokov praxe: 3
Vzdelanie a požiadavky:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • Obchodnícky duch a ochota učiť sa
  • Aktívny prístup k plneniu pracovných úloh a povinností
  • Samostatnosť, iniciatíva, angažovanosť, dôslednosť
  • Flexibilita

Ponúkame

Adaptačný proces pri nástupe na pozíciu
Poukážky do fitnes centra
Poukážky na odbornú literatúru
Home office
Sixdays
Voľno pred svadbou
Voľno pri narodení dieťaťa
Voľno pri narodeninách
Teambuilding aktivity aj pre Vašu rodinu
Rodinné prostredie v office v Ružinove, len 2 minúty od diaľnice
Seriózne podmienky
Kariérny rast na pozíciu riaditeľa marketingovej agentúry
Edukácia a permanentné vzdelávanie na konferenciách a eventoch
Dog friendly
Bio ovocie v práci
Kvalitná káva nechýba
Pitný režim
Cez prestávku hádzanie šípiek čaká na Teba
Informácie o výberovom konaní
Uchádzači o zamestnanie, svoj profesijný životopis a "esej" na horeuvedené témy posielajte výhradne e-mailom na adresu [email protected].
Do predmetu emailu, nezabudni uviesť pracovnú pozíciu Key Account Manager v marketingovej agentúre ROI index v Bratislave.
Naša spoločnosť Ťa následne bude kontaktovať.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top