Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Royal logistics

Sales manager - Obchodník

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1000 €

TypTPP / Faktúra

Pridané18.10.2024

  • Spoločnosť Royal logistics s.r.o. vznikla v roku 2013 za účelom poskytovania služieb v oblasti dopravy klientom, ktorí vyžadujú precíznosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť, informovanosť, rýchlosť, flexibilitu, kvalitu a osobitý prístup.
  • Našim cieľom nie je byť najväčší na trhu, ale poskytovať služby v čo najvyššej možnej kvalite s rytierskou oddanosťou voči klientovi. Dávame klientovi pocit výnimočnosti, pretože u nás si ctíme každého klienta ako kráľa a sme ochotný za neho bojovať non-stop 365 dní v roku.
  • Máme viac ako 180 zmluvných partnerov s vozovým parkom s viac ako 2000 vozidlami po celej Európe a viac ako 1000 overených partnerov, ktorí pre nás jazdia nepravidelne.

Náplň práce

  • Komunikácia s dodávateľmi a klientmi

  • Kontrola priebehu transportu

  • Práca s databázami

  • Práca s interným systémom

Požiadavky

Vzdelanie:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. Stupňa

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Talianský jazyk- stredne pokročilý (B2)

Francúzský jazyk- stredne pokročilý (B2)

Španielský jazyk- stredne pokročilý (B2)

(Stačí ak vieš aspoň 1 jazyk na úrovni B2)

Ostatné znalosti:

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
RAALTRANS - Mierne pokročilý
Trans.eu - Mierne pokročilý
Timocom - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti- Logistika, špedícia, preprava

Počet rokov praxe- 2

Ak nespĺňaš podmienky ostatných znalostí a počet rokov praxe, vôbec nezúfaj naša spoločnosť je pripravená aj pre uchádzača na pozícii junior- všetko potrebné ťa zaučíme.

Ponúkame

  • Mobilný telefón

  • Pohodlná práca s technikou v office

  • Provizný systém

  • Homeoffice

  • Voucher (notino, gymbeam...) v hodnote 20,50,100€ po splnení podmienok

  • Masáž každý mesiac

  • Barber v office každý mesiac

  • Playstation v office

  • Prémiová káva, ochutené nápoje a snacky neobmedzene v office

  • Raňajky od šéfa každý pondelok

  • Dovolenka podľa vlastného výberu po splnení podmienky (viac na osobnom pohovore)

  • Posilňovňa hneď vedľa officu - zadarmo

  • Obedy každý pracovný deň alebo príspevok na stravné

  • Prenájom firemného auta za zvýhodnenú cenu

Články z magazínu

Zobraziť všetky