Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Seesame

Account Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1100 — 1300 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané02.05.2024

Sme veľmi radi, že zamestnancom sa u nás páči a cítia sa dobre a bezpečne. Vďaka ich feedbacku sme od prestížneho Provoke media získali výnimočné ocenenie za pracovné prostredie - Best consultancy to work for v kontinentálnej Európe ✨. A to nás extrémne teší.

Zjednodušujeme zložité veci

Pomáhame našim klientom vytvoriť zmysluplné komunikačné riešenia tak, aby vynikli, zaslúžili si dôveru a boli úspešní.

Naše komunikačné kampane sú odvážne. Staviame na insighte, výskume a dátach. Pretvárame ich do silných kreatívnych myšlienok a tvoríme zrozumiteľný obsah, ktorý je vidieť a počuť. Rozumieme médiám a digitálu. Vieme, ktoré technológie použiť a ako viesť konverzáciu eticky a transparentne.

Náplň práce

Zaujímajú ťa lifestyle témy a rád/a by si sa rozvíjal/la v oblasti brand PR?
Máš dobrý time management a dokážeš multitaskovať?
Si organizačný typ, ktorý sa nezľakne žiadnej praktickej úlohy?
Si dôsledný/á a pozorný/á detailista/tka?
Sleduješ sociálne siete a máš prehľad v trendoch a influenceroch?
Potom hľadáme možno práve teba do nášho Brand & Lifestyle tímu na pozíciu Junior Account Manager.

Ako bude vyzerať tvoj deň?

V tíme máme tri veľmi šikovné Account manažérky, jednu skvelú špecialistku na médiá a dve ochotné asistentky, ktoré nám pomáhajú so zadaniami. Každá Account manažérka má na starosti 2-3 klientov, no nikto na to nie je sám. Ako Junior Account manažér/ka budeš pomáhať Account manažérkam s rôznymi administratívnymi, riadiacimi aj produkčnými úlohami. Popri tom sa budeš učiť novým veciam a postupne preberať zodpovednosť za svoje vlastné projekty.

Čo bude tvojou dennou agendou na danej pozícii:
✅riadenie a koordinácia kampaní a mesačných PR aktivít podľa potrieb klienta;
✅pravidelná komunikácia v tíme, s klientom a dodávateľmi;
✅pomoc s organizáciou vybraných eventov pre klienta;
✅influencer marketing: pomoc s riadením influencerských kampaní;
✅komunikácia s novinármi,
✅reporting projektov klientovi.

Požiadavky

Pridaj sa do tímu, ktorý riadi influencerské kampane, plánuje zmysluplné eventy a pomáha klientom s produktovou a korporátnou komunikáciou. Pre slovenské aj zahraničné firmy tvoríme kreatívne externé komunikačné kampane, ktoré autenticky prepájajú značku alebo produkt priamo so zákazníkom alebo pomáhajú zlepšovať reputáciu.

Denne spolupracujeme s influencermi na kampaniach, organizujeme zaujímavé eventy, riadime obsah s interným content tímom, komunikujeme s médiami a dozeráme na to, aby všetky aktivity v komunikačných plánoch našich klientov prebiehali bez problémov.

Klientov v tíme máme, samozrejme, tých najlepších 😊!
Preto budeš pomáhať Account manažérom s koordináciou aktivít pre také značky ako napr. Samsung, McDonald’s, IKEA či Aupark.

Zapadneš k nám, ak:
✅sleduješ trendy a dianie okolo seba;
✅máš vzťah ku komunikácii,
✅si tímový hráč/tímová hráčka a ochotne pomôžeš aj kolegom;
✅dá sa na teba spoľahnúť: keď sa na niečom dohodneme, tak to platí – či už ide o DDL, kvalitu dodanej práce alebo tímovú večeru;
✅slovenčinu aj angličtinu máš v krvi: jazyk je totiž naším denným nástrojom;
✅si zodpovedný/á detailista/tka: projektový manažment pre teba nie je neznámy pojem

Sme partia zodpovedných ľudí a takých aj hľadáme. Nájdeš u nás skúsený tím, ktorý ti vždy rád pomôže, ale za ruku sa nevodíme. Preto musíš mať správnu dávku samostatnosti a proaktivity.

Ponúkame

✅atraktívny systém benefitov (letná aj vianočná odmena nad rámec platu a navyše koncoročný bonus; dokopy môžeš mať až 14,6 platu za rok);

✅super zamestnanecká appka s odmenami v hodnote až 1000 eur ročne;

✅finančný fond na podporu osobného rozvoja, vzdelávania a relaxácie podľa vlastného výberu;

✅interný systém vzdelávania vrátane možnosti jazykového vzdelávania priamo vo firme, ale aj možnosti absolvovať externé školenia a konferencie;

✅spolupráca na zaujímavých a kreatívnych projektoch top zahraničných aj slovenských značiek;

✅nové kreatívne priestory a chillout zóna s hojdačkami a pravidelnou happy hour.

Články z magazínu

Zobraziť všetky