Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Seesame

Editor/Editorka

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1200 — 1600 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané04.03.2022

Sme veľmi radi, že zamestnancom sa u nás páči a cítia sa dobre a bezpečne. Vďaka ich feedbacku sme od prestížneho Provoke media získali výnimočné ocenenie za pracovné prostredie - Best consultancy to work for v kontinentálnej Európe ✨. A to nás extrémne teší.

Zjednodušujeme zložité veci

Pomáhame našim klientom vytvoriť zmysluplné komunikačné riešenia tak, aby vynikli, zaslúžili si dôveru a boli úspešní.

Naše komunikačné kampane sú odvážne. Staviame na insighte, výskume a dátach. Pretvárame ich do silných kreatívnych myšlienok a tvoríme zrozumiteľný obsah, ktorý je vidieť a počuť. Rozumieme médiám a digitálu. Vieme, ktoré technológie použiť a ako viesť konverzáciu eticky a transparentne.

Náplň práce

V našom tíme sa staráme o content pre klientov naprieč celou agentúrou. Pre niektorých píšeme články, pre iných nahrávame podcasty alebo nakrúcame videá. Aj tie však v základe potrebujú scenár. Je preto dôležité, mať bezchybnú gramatiku a sviežu štylistiku. Akékoľvek skúsenosti s audiom alebo videom uvítame, robíme s nimi veľa a radi. Ak ich nemáš, priprav sa, že ťa s nimi naučíme pracovať.

Čo by bolo tvojou úlohou:

  • práca s textom od tlačových správ a článkov pre našich klientov po scenáre k audiu a videu
  • redaktorská práca na nakrúcaní – vedenie rozhovorov, logistika
  • návrh tém pre obsahy našich klientov
  • prinášanie kreatívnych nápadov a trendov z práce s contentom

Požiadavky

  • úroveň angličtiny, s ktorou zvládneš viesť interview s respondentom a neskôr ho spracovať do textu, podcastu alebo videa
  • dodržiavanie deadlinov
  • zodpovednosť, férovosť a proaktivitu

Ponúkame

  • súdržný kolektív, kde sa veľa naučíš a kde sa ľudia radi naučia aj od teba
  • možnosť pracovať z domu, v peknom office alebo aj vonku u klienta
  • primerane flexi pracovný čas (tak ako je to v agentúre možné)
  • atraktívny systém benefitov (vrátane možnosti koncoročných bonusov, 13. a 14. platu, edufondu, super zamestnaneckú appku, nekonečno kávy a ďalšie)

Články z magazínu

Zobraziť všetky