Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Seesame

Graphic designer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané04.03.2022

Sme veľmi radi, že zamestnancom sa u nás páči a cítia sa dobre a bezpečne. Vďaka ich feedbacku sme od prestížneho Provoke media získali výnimočné ocenenie za pracovné prostredie - Best consultancy to work for v kontinentálnej Európe ✨. A to nás extrémne teší.

Zjednodušujeme zložité veci

Pomáhame našim klientom vytvoriť zmysluplné komunikačné riešenia tak, aby vynikli, zaslúžili si dôveru a boli úspešní.

Naše komunikačné kampane sú odvážne. Staviame na insighte, výskume a dátach. Pretvárame ich do silných kreatívnych myšlienok a tvoríme zrozumiteľný obsah, ktorý je vidieť a počuť. Rozumieme médiám a digitálu. Vieme, ktoré technológie použiť a ako viesť konverzáciu eticky a transparentne.

Náplň práce

Do nášho kreatívneho tímu hľadáme šikovného grafického dizajnéra alebo dizajnérku. Budeš s nami tvoriť vizuálnu komunikáciu, ktorá je súčasťou každej našej kampane. Spolu s copywriterom, art directorom, ale aj ostatnými kolegami v agentúre budeš tvoriť vizuálne koncepty, navrhovať dizajn online aj offline nosičov, formovať podobu obsahu na social media alebo vymýšľať napríklad aj náš vlastný merch. Pracujeme pre rôznych klientov v agentúre a radi pomáhame aj firmám a neziskovkám meniť veci k lepšiemu. Sme síce malý tím, ale s veľkou chuťou rásť. Teraz sa môžeš stať jeho súčasťou aj ty.

Čo budeš robiť
• podieľať sa na kreatívnom procese a tvorbe vizuálnych konceptov
• vymýšľať a tvoriť a kampaňové vizuály a nosiče
• pomáhať s tvorbou vizuálnej identity publikačných plánov social media príspevkov
• dizajnovať printové formáty, napríklad magazíny, brožúry, leaflety, plagáty
• tvoriť weby v spolupráci s art directorom a projektovým manažérom
• tvoriť logá a branding značiek

Požiadavky

• creative thinking a hlavu plnú nápadov, ktoré použiješ v tvojom dizajne
• win attitude a chuť posúvať úroveň grafického dizajnu v našej agentúre
• problem solving a schopnosť rozkľúčovať aj zložitejšie zadania
• team play a trpezlivosť pri spolupráci s klientom a kolegami
• skills and knowledge a čarovanie s grafickými nástrojmi Adobe (prípadne Figma alebo iné)
• time management a skúsenosti s plánovaním a určovaním priorít

Ponúkame

• prácu v TOP agentúre na Slovensku
• super tím ľudí a projekty na zaujímavých klientoch
• uvoľnené prostredie, korporátnu hierarchiu u nás nenájdeš
• príjemný priestor na prácu aj na kariérny rast
• art direction a možnosť učiť sa od skúsenejších, ale aj s kolegami z ostatných oblastí (research, marketing, social impact, ...)
• možnosť pracovať v office aj z domu a flexi pracovný čas
• príspevky na vzdelávanie, knihy, konferencie a relax plus extra odmeny v naše vlastnej appke
• 13. a 14. plat plus koncoročné bonusy
• interné vzdelávanie na firemných raňajkách

Ak máš chuť pridať sa k nám, pošli svoje CV a link na portfólio, PDF alebo iné ukážky tvojich prác.
Tešíme sa na teba.

Články z magazínu

Zobraziť všetky