Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Seesame

Junior / Account Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1100 — 1700 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované22.03.2023

Sme veľmi radi, že zamestnancom sa u nás páči a cítia sa dobre a bezpečne. Vďaka ich feedbacku sme od prestížneho Provoke media získali výnimočné ocenenie za pracovné prostredie - Best consultancy to work for v kontinentálnej Európe ✨. A to nás extrémne teší.

Zjednodušujeme zložité veci

Pomáhame našim klientom vytvoriť zmysluplné komunikačné riešenia tak, aby vynikli, zaslúžili si dôveru a boli úspešní.

Naše komunikačné kampane sú odvážne. Staviame na insighte, výskume a dátach. Pretvárame ich do silných kreatívnych myšlienok a tvoríme zrozumiteľný obsah, ktorý je vidieť a počuť. Rozumieme médiám a digitálu. Vieme, ktoré technológie použiť a ako viesť konverzáciu eticky a transparentne.

Náplň práce

Pridaj sa do tímu, ktorý prináša služby employer brandingu, korporátnej komunikácie a social media pre veľké slovenské aj zahraničné značky. Pre firmy tvoríme kreatívne interné a externé kampane, ktoré im pomôžu prilákať a udržať si talentovaných zamestnancov. Iným klientov zas pomáhame zlepšovať svoju reputáciu, budovať zmysluplné projekty a zapájať komunitu okolo seba.

Ako bude vyzerať tvoj deň?
V tíme je nás 5. Každý člen má 2-3 klientov, no nikto na to nie je sám. Kreatívne návrhy aj projekty zdieľame v tíme, či už sa v daný deň vidíme osobne alebo online. Denne tvoríme online kampane, pripravujeme články na intranet aj pre médiá, organizujeme zamestnanecké eventy, dozeráme na tvorbu videí aj príspevkov na sociálne siete. Každý deň je kombináciou samostatnej práce, tímových a klientskych meetingov aj produkcie mimo office – či už pri natáčaní videa, alebo príprave eventu u klienta.

Čo presne budeš robiť?

  • pomáhať tímu pri príprave kreatívnych kampaní, tvorbe textov a produkcii;
  • pravidelne komunikovať s kolegami a klientom o prebiehajúcich aktivitách;
  • komunikovať s externými dodávateľmi, organizovať eventy a dohliadať na produkciu;
  • dodávať podklady od klienta pre interných kolegov z redakcie, digi tímu či grafického oddelenia;
  • vyhľadávať príležitosti pre ďalšiu komunikáciu;
  • podporovať tím v administratívnych aktivitách.

Požiadavky

Aký človek sa k nám hodí?
Sme partia zodpovedných ľudí a takých aj hľadáme. Nájdeš u nás skúsený tím, ktorý ti vždy rád pomôže, ale za ruku sa nevodíme. Preto musíš mať správnu dávku samostatnosti a proaktivity.

Zapadneš k nám, ak:

  • dá sa na teba spoľahnúť: keď sa na niečom dohodneme, tak to platí – či už ide o DDL, kvalitu dodanej práce alebo tímovú večeru;
  • si tímový hráč a ochotne pomôžeš aj kolegom;
  • máš vzťah ku komunikácii: predchádzajúca skúsenosť s PR, komunikačnými kampaňami, eventami alebo so sociálnymi sieťami je výhodou, ale nie podmienkou;
  • slovenčinu aj angličtinu máš v krvi: jazyk je totiž naším denným nástrojom;
  • si zodpovedný detailista: projektový manažment pre teba nie je neznámy pojem a v živote si už videl/a excel tabuľku 😉;
  • nehľadáš nudu: rada/rád sa učíš nové veci a sleduješ trendy okolo seba.

Ponúkame

  • zaujímavý plat a atraktívny systém benefitov (mávame letnú aj vianočnú odmenu a navyše koncoročný bonus; okrem toho má každý zamestnanec edufond na vzdelávanie a super zamestnaneckú appku – viac o nej a benefitoch s ňou spojených nájdeš na našom webe);
  • spoluprácu na zaujímavých a kreatívnych projektoch top zahraničných aj slovenských značiek;
  • techniku a služby, ktoré k práci potrebuješ (PC, mobil, taxík, prípadne povieš ty);
  • možnosť pracovať v peknom office s dobrým kávovarom, ale aj z domu;
  • primerane flexi pracovný čas;
  • firemné akcie zamerané na zábavu, ale aj podporu duševného zdravia.

Články z magazínu

Zobraziť všetky