Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Shoptet

Obchodník

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2800 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované28.06.2024

Pred 14 rokmi si náš zakladateľ chcel splniť celkom jednoduchý sen – založiť e-shop. Zistil ale, že na trhu neexistuje žiadne jednoduché riešenie. A tak vznikol Shoptet s misiou pomáhať ľuďom podnikať online.

Pomaly sme rástli a náš najväčší boom prišiel v roku 2020, kedy sa mnoho obchodníkov kvôli pandémii muselo presunúť do online prostredia. Máme 250+ zamestnancov naprieč tromi krajinami, nespočetné množstvo úspešných príbehov a predovšetkým takmer 40 000 klientov, ktorých podnikateľský duch nás posúva ďalej.

Náplň práce

Hľadáme akvizičného žraloka 🦈 a platíme raketu🚀 !

Poď sa s nami plaviť vo vodách sales pod vlajkou jedného z najväčších e-commerce hráčov na českom a slovenskom trhu!

Sedí tento popis na teba?

  • Máš ostrý čuch na nové obchodné príležitosti a skúsenosti s čistou akvizíciou a predajom (cold calling, aktívne oslovovanie).

  • Vyznáš sa vo svete e-commerce, digitálu, zaujímajú ťa technológie a SaaS.

  • Nebojíš sa asertívnej komunikácie s veľkými ale aj menšími hráčmi na trhu a baví ťa hecnúť sa a preplniť stanovené ciele.

  • Máš dobrú angličtinu (B1) - u nás ju používame na internú komunikáciu.

  • Bonusové body dostaneš za skriňu plnú super košelí! Tie sa ti u nás budú hodiť!

Si junior a nemáš za sebou ešte toľko skúseností (a nakúpených košelí)? Nevadí! Ak máš guráž a drive, chceme sa s tebou minimálne stretnúť naživo a pokecať.

Požiadavky

Čo bude tvoj denný chlieb?

Zakotvíš vo vyspelom a štruktúrovanom Sales tíme, kde má každý svoju špecializáciu rozdelenú tak, aby vynikli silné stránky. Veríme, že keď robíš to, čo ťa baví, tak dosiahneš tie najlepšie výsledky. Preto máme Business development tím, ktorý sa stará o prospecting a Onboarding tím, ktorý pomáha s následnou implementáciou.

Ty si pod krídla vezmeš sales proces – od jednania s potenciálnymi klientmi cez video alebo telefón, až po úspešný predaj.

Ponúkame

A kde je tá sľubovaná raketa?

  • Máme veľmi férovú fixnú časť odmeny a variabilnú zložku odmeny nemáme zastropovanú. Ale to nestačí! My chceme, aby sa nový člen nášho tímu do práce skutočne tešil! Preto ťa u nás ešte čaká:

  • Dovolenka na 5 týždňov a ďalšie free days, pracovný Mac a pekný budget na vzdelávanie.

  • Multišportka a výberové kafe (áno, máme aj filter).

  • Tímové akcie, Sales Days a kopa blbých vtipov.

U nás rýchlo zistíš, že pracovné vzťahy sú medzi top prioritami. Spokojný tím = super tím. A my ho máme! Radi spolu trávime čas aj po práci, chodíme si vyčistiť hlavu do fitka alebo inde a slovo fluktulácia sme naposledy videli v slovníku cudzích slov.

Dočítal/a si to až sem? Tak na čo čakáš? Pošli nám CV a poďme sa spoločne pobaviť o tvojej budúcnosti v Shoptete!

Články z magazínu

Zobraziť všetky