Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Simple Mobile Tools

Android Designer

MestoRemote

FormaFreelance

Platod 1562 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané23.03.2022

Pod značkou Simple Mobile Tools sa ukrýva skupina Android apiek, ktoré sú open source, neobsahujú žiadne reklamy, analytiky, prístup na internet, ani žiadne iné nepotrebné oprávnenia. Prvých 6 apiek bolo publikovaných v júni 2016, momentálne je ich 24. Dokopy majú cez 70 miliónov stiahnutí a 70 tisíc stiahnutí denne, takže nejde o žiadny startup, ktorý môže zo dňa na deň zmiznúť. Je tu práveže potenciál aj na niekoľkonásobný rast. Sídlo je neďaleko Košíc, ponúkané práce sú ale na diaľku odkiaľkoľvek.

Náplň práce

Tvojou náplňou práce bude neustále vylepšovanie prezentácie našich Android apiek na Google Play https://play.google.com/store/apps/dev?id=9070296388022589266, ide najmä o screenshoty. Pôjde o rôzne úpravy po menších krokoch, napr. fontu, alebo samotného textu štítku na vrchu, pozadia screenshotov, ich samotného obsahu atď. Nejde teda o design úplne nových screenshotov, ale o postupné vylepšovanie existujúcich, ktorých zdroje mám v .ai, resp .psd súboroch. Všetky zmeny budú A/B testované, aby sme si boli istí, že ideme dobrým smerom. Dôležitou súčasťou práce bude aj neustály preklad štítkov, resp. textov na screenshotoch do niekoľkých cudzích jazykov. Texty samotných apiek mám preložené v súboroch, nemusíš teda nič prekladať sám.

Čo sa týka technickej časti, je to otázkou dohody. Screenshoty a A/B testy by si v ideálnom prípade mal nastavovať/nahrávať na Google Play priamo ty, nejde o nič zložité. V jednom teste sa dajú testovať okrem súčasnej podoby max 3 nové varianty, po niekoľkých dňoch sa ukáže, ktorá je najlepšia. Treba počítať s tým, že niekedy bude najlepšia tá pôvodná verzia a nebude sa teda aplikovať žiadna nová. Ide o 15 apiek a naraz môže bežať 5 A/B testov. V prípade obojstrannej spokojnosti pôjde o dlhodobú spoluprácu, stále bude čo vylepšovať :)

Požiadavky

Práca s Adobe Illustratorom, Figmou, alebo inou alternatívou
Skúsenosti s designom Android apiek
Mobil s Androidom
Presvedčivé portfólio
Znalosť angličtiny

Ponúkame

Dlhodobú prácu na diaľku s flexibilnou pracovnou dobou
Zaujímavý projekt s reálnym veľkým vplyvom na jeho úspešnosť

Články z magazínu

Zobraziť všetky