Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané31.05.2024

Náplň práce

  • Vyhľadávanie a rozvoj nových obchodných príležitostí
  • Vytváranie a budovanie vzťahov s novými klientami a obchodnými partnermi
  • Aktívna starostlivosť o pridelených klientov a udržiavanie dobrých vzťahov
  • Analýza potrieb zákazníkov a tvorba kreatívnych riešení na mieru
  • Aktívny predaj reklamného priestoru, produktov a služieb spoločnosti
  • Príprava cenových kalkulácií a ponuka špeciálnych projektov
  • Zodpovednosť za komplexné riešenie obchodných prípadov
  • Zodpovednosť za včasné dodanie objednaných služieb
  • Analýza trhu a sledovanie konkurencie
  • Dodržiavanie stanovených KPI

Požiadavky

Zaujíma ťa svet médií, marketingu a PR? Máš zmapované slovenské mediálne prostredie a poznáš aktuálne reklamné trendy? Ak áno, možno hľadáme práve teba!

Ako náš nový Key Account Manager by si mal byť nielen zodpovedný, ale aj ambiciózny so silnou orientáciou na výsledky a dynamickým duchom.

Na oplátku ti ponúkame kreatívnu prácu v mienkotvornom médiu a navyše s platom bez horného ohraničenia!

Ponúkame

  • Flexibilný pracovný čas a HO podľa dohody
  • Neobmedzená výška príjmu
  • Atraktívne školenia a vzdelávanie
  • Firemné teambuildingy
  • Free lístky do kina, divadla a na rôzne konferencie
  • Možnosť profesijného a osobnostného rastu
  • Bezplatný prístup k prémiovému obsahu najväčších slovenských médií

Články z magazínu

Zobraziť všetky