Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

GRAFICI

Grafik, kreatívec, copywriter - POĽSKÝ JAZYK NEVYHNUTNÝ

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1100 — 1500 €

TypFaktúra

Úroveň

Aktualizované20.03.2023

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá svojim klientom prináša kreatívne marketingové riešenia. Zakladáme si na kvalitnom obsahu, nebojíme sa myslieť out of the box a prichádzať aj s nekonvenčnými nápadmi a riešeniami. V našom portfóliu máme zvučné značky ako Super zoo, Planeo elektro, Schiedel a pod. Sme tvoriví makači a naša práca nás baví.

Náplň práce

tvorba kľúčových vizuálov kampaní
tvoba copy všetkého druhu – headliny, články, posty na social media a ďalšie „slovné úlohy“
copy TV spotov
ideamaker
kreatíva stratégie
komunikácia s klientom v POĽSKOM JAZYKU na dennej báze

Do nášho kreatívneho tímu hľadáme ďalšieho nielen grafika, ale aj parťáka a makača. Ak si tvorivý, máš cit pre dizajn, nebojíš sa prezentovať a diskutovať svoje nápady, máš rád výzvy, si macher v programoch na tvorbu grafiky, tak nám pošli životopis a portfólio svojich prác, na ktoré si hrdý a keď zaujmeš, určite ťa budeme kontaktovať.

Požiadavky

POĽSKÝ JAZYK SLOVOM A PÍSMOM PODMIENKOU
prehľad v aktuálnych trendoch
tvorba textu, HDL, TOV
kreatívnu myseľ, ktorú sa nebojíš použiť či už ATL alebo BTL
zodpovednosť
cieľavedomosť
nadšenie
vysoké pracovné nasadenie

Ponúkame

Čo si u nás naplno užiješ?

tvorbu a prípravu grafiky pre online, offline
copy/art pri tvorbe videí a animácií
copy/idea pri natáčaní reklamných TV spotov, podcastov, videí pre online
super kolegov, kreatívne meetingy a brainstormingy, pohodovú atmosféru

Články z magazínu

Zobraziť všetky