Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1700 €

TypFaktúra

Dátum pridania19.09.2022

SAPIE je najväčšou inovatívnou alianciou, ktorá pôsobí ako nezávislá nezisková platforma reprezentujúca digitálnu a inovatívnu ekonomiku pri budovaní verejno-súkromných a regionálnych partnerstiev, a pri presadzovaní podpory inovácií na národnej a európskej úrovni.

Náplň práce

Zaujímajú ťa témy okolo technologických firiem, startupov, inovácií či digitalizácie? Rád stretávaš zaujímavých ľudí a rozvíjaš svoje zručnosti a realizuješ sa? Chceš byť súčasťou projektov, ktoré majú reálny impact a pomáhajú konkrétnym firmám a celému, ako to my voláme, “inovačnému ekosystému” na Slovensku, ale aj v celej EÚ? Copywriting, tlačové správy, cool videá či manažment sociálnych sietí je pre Teba zábavou a prácou v jednom? V našom tíme sa kreativite a nápadom medze nekladú - pre nás “sky is the limit”. Hľadáme do rastúceho tímu motivovaného, samostatného ale zároveň tímového člena/členku.

  • Tvorba a implementácia komunikačnej stratégie a plánu
  • Zabezpečovanie činnosti súvisiacich s propagáciou projektov
  • Partnerstvá a komunikácia s médiami
  • Kooperácia na podujatiach z hľadiska pozvania médii a zabezpečenia mediálnej viditeľnosti
  • Príprava a sledovanie finančného plánu pre komunikačné aktivity
  • Plánovanie a manažovanie obsahu na sociálne siete, webstránku, do médií
  • Tvorba newslettrov, pozvánok
  • Príprava tlačových správ, blogov
  • Administratívne činnosti súvisiace s projektom
  • Príprava materiálov pre oslovenie partnerov a sponzorov
  • Proaktívne pomáhať zviditeľňovať projekt
  • Koordinácia komunikačného tímu

Požiadavky

Silné, všestranné schopnosti copywritingu
Dobré organizačné, plánovacie a koordinačné schopnosti
Silné kreatívne zručnosti
Samostatnosť, flexibilita
Písanie, úpravy, korektúry, skúsenosti s tlačovými správami
Silná znalosť a pochopenie súčasných trendov v digitálnych médiách/sociálnych médiách
Kvalitný písomný prejav pre dosiahnutie čo najlepšej efektivity komunikácie
Výborná znalosť slovenského a anglického jazyka (B2)

Navrch stránky To top