Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Slovenská produkčná

Copywriter pre JOJ 24

MestoBratislava

FormaFreelance

Plat1200 — 1500 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané19.09.2022

Slovenská produkčná, a.s. je spoločnosť, ktorá zastupuje Televíziu JOJ vo výrobno-riadiacich procesoch.

Pre Televíziu JOJ Slovenská produkčná, a.s. zabezpečuje:

  • výrobu relácií
  • výrobu self-promotion
  • nákup akvizičných titulov
  • plánovanie skladby programu
  • predaj reklamy
  • štúdiovú a prenosovú techniku
  • služby informačných technológií
  • finančno-ekonomické služby

Náplň práce

Hľadá sa ,, Copywriter pre Novú Televíziu JOJ 24“

Hľadáme kolegov, ktorí by obohatili slovenský web o zaujímavé články. Spolupracovať budeš na novom rozbiehajúcom sa projekte televízie JOJ 24. Tvojou náplňou práce bude písanie článkov a tiež gramaticky a obsahovo kontrolovať články so spravodajskou tematikou. Následne ich nahrať na web, optimalizovať pre vyhľadávače a pripraviť vhodné obrázky, ktoré sa vložia do článkov.

Ak máš chuť spoznať prostredie TV JOJ, máš skúsenosti s písaním článkov a vzťah k žurnalistike, pošli nám svoje CV.

Požiadavky

Ako si ťa predstavujeme?

✅ Vynikajúci písomný prejav – najmä stopercentná gramatika a dobrá štylistika
✅ Skúsenosti s copywritingom a tvorbou textov sú výhodou
✅ Môžeš byť aj absolvent, ktorý má chuť začať spolupracovať na našich nových TV projektoch

✅Zmysel pre detail a spoľahlivosť

Ponúkame

❓Čo ponúkame❓
✔️ Ponúkame spoluprácu v stabilnej firme, ktorá určuje trendy na slovenskom mediálnom trhu
✔️ Office s nádherným výhľadom na Bratislavu a s úžasným kolektívom plným profíkov
✔️ Odmena medzi 1200 až 1500 €, výška odmeny sa bude odvíjať podľa skúseností
✔️ Skúsenosti na celý život :)

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top