Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

TV JOJ

Marketing Manager pre detskú stanicu JOJKO

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1500 €

TypFaktúra

Aktualizované20.02.2024

Náplň práce

Poď s nami šíriť detskú radosť, aby sme ešte viac potešili všetky deti.

TV JOJKO je neodmysliteľnou súčasťou detských radostí. Hľadáme marketingového manažéra, ktorý vyčarí deťom úsmev na tvári.

Pomôžeš nám s :

• Budovaním brandu detskej stanice JOJko prostredníctvom reklamy, PR kampaní, promo kampaní a sociálnych sietí.

• Výberom a realizáciou merchandisingu detskej stanice ako aj rozbehnutím e-shopu.

• Tvorbou kreatívneho obsahu nielen na Youtube.

• Vyhľadávaním príležitostí a prípravou eventov (detské festivaly, vystúpenia interpretov reprezentujúcich stanicu JOJko).

• Aktívnou účasťou pri natačaní relácií, upútavok.

JOJko bude v tvojich rukách. Preto hľadáme niekoho so zápálom pre vec, aby deti mali stále úsmev na tvári.

Požiadavky

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Canva - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Google Analytics - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Marketing

Počet rokov praxe

2

Už asi tušíš, že pri práci budeš potrebovať:

• vynikajúce ovládanie slovenského jazyka (každý občas spraví chybu, ty ju však musíš vedieť ihneď opraviť)
• vynikajúci písomný prejav a príjemné vystupovanie
• llustrator, Canva Pro, PowerPoint, Google Analytics

Body navyše ti pridá:
• skúsenosti s prípravou marketingovo-prezentačných materiálov a so správou sociálnych médií
• schopnosť časovo si dobre zorganizovať prácu a viesť si určiť priority v čase meniacich sa podmienok
• vedieť dotiahnuť úlohy do konca

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme človeka, ktorý dá do práce srdce, preto radi uvítame motivačný list, v ktorom nám prezradíš:

• Čím ťa zaujala práca práve pre TV JOJKO?
• Aké máš skúsenosti v oblasti marketingu? (Najmä tie, ktoré sa zhodujú s našimi požiadavkami.)
• Čo ťa zo sveta marketingu baví najviac?
• Bez vzťahu k deťom to nepôjde. Ako si na tom ty?

Myslíš si, že si ten, koho hľadáme? Tak nám nezabudni poslať motivačný list a tvoje potfólio prác.

Ponúkame

Je to síce práca na živnosť, ale u nás nebudeš žiadny externista. Všetci kopeme za jeden tím a úspech je našim spoločným výsledkom.

• práca pre lídra na slovenskom mediálnom trhu je skvelá príležitosť ukázať, čo je v tebe

• úspechy treba osláviť a tie naše oslávime spolu na našich zamestnaneckých eventoch

• nepotrebujeme, aby si pracoval 24/7, stačí, ak bude práca hotová, tak ako sa dohodneme

• ak si budeš potrebovať oddýchnuť od práce, JOJ PLAY ti v tom určite pomôže

Je toho ešte viac, ale to si už povieme osobne. Každý dobrý hráč si necháva tromfy na koniec. Čo na to povieš? Je čas chystať welcome drink?

O firme

Slovenská produkčná, a.s. je spoločnosť, ktorá zastupuje Televíziu JOJ vo výrobno-riadiacich procesoch.

Pre Televíziu JOJ Slovenská produkčná, a.s. zabezpečuje:

  • výrobu relácií
  • výrobu self-promotion
  • nákup akvizičných titulov
  • plánovanie skladby programu
  • predaj reklamy
  • štúdiovú a prenosovú techniku
  • služby informačných technológií
  • finančno-ekonomické služby

Články z magazínu

Zobraziť všetky