Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

TV JOJ

Copywriter

MestoBratislava

FormaFreelance

Plat1200 — 1500 €

TypFaktúra

Aktualizované08.04.2024

Náplň práce

Ponúkame nové pracovné možnosti v novom spravodajskom štúdiu TV JOJ.

Hľadáme kolegov, ktorí by obohatili slovenský web o zaujímavé články. Vašou náplňou práce bude písanie článkov a tiež gramaticky a obsahovo kontrolovať články so spravodajskou tematikou. Následne ich nahrať na web, optimalizovať pre vyhľadávače a pripraviť vhodné obrázky, ktoré sa vložia do článkov.

Ak máte chuť spoznať prostredie TV JOJ, máte skúsenosti s písaním článkov a vzťah k žurnalistike, pošlite nám svoje CV.

Požiadavky

Už viete, čo od Vás požadujeme. Teraz sa pozrieme, čo Vám pridá body navyše:

• Vynikajúci písomný prejav – najmä stopercentná gramatika a dobrá štylistika
• Skúsenosti s copywritingom a tvorbou textov sú výhodou
• Môžete byť aj absolvent, ktorý má chuť začať spolupracovať na našich nových TV projektoch
• Zmysel pre detail a spoľahlivosť

Myslíte si, že ste ten, koho hľadáme? Tak nám nezabunite poslať životopis.

Ponúkame

Občas copy, občas writer... jednoducho copywriter pre TV JOJ.

Je to síce práca na živnosť, ale u nás nebudete žiadny externista. Všetci kopeme za jeden tím a úspech je našim spoločným výsledkom.

• Práca pre lídra na slovenskom mediálnom trhu je skvelá príležitosť ukázať, čo je vo Vás.
• Úspechy treba osláviť a tie naše oslávime spolu na zamestnaneckých eventoch.
• Nepotrebujeme, aby ste pracovali 24/7 stačí, ak bude práca hotová tak, ako sa dohodneme.
• Ak si budete potrebovať oddýchnuť od práce, JOJ PLAY Vám v tom určite pomôže.

Je toho ešte viac, ale to si už povieme osobne. Každý dobrý hráč si necháva tromfy na koniec.

Čo na to poviete? Je čas chystať welcome drink?

O firme

Slovenská produkčná, a.s. je spoločnosť, ktorá zastupuje Televíziu JOJ vo výrobno-riadiacich procesoch.

Pre Televíziu JOJ Slovenská produkčná, a.s. zabezpečuje:

  • výrobu relácií
  • výrobu self-promotion
  • nákup akvizičných titulov
  • plánovanie skladby programu
  • predaj reklamy
  • štúdiovú a prenosovú techniku
  • služby informačných technológií
  • finančno-ekonomické služby

Články z magazínu

Zobraziť všetky