Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Slovenská sporiteľňa

Senior LAB George IT Analytik

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat2600 €

TypTPP

Dátum pridania10.08.2022

Náplň práce

Baví ťa podieľať sa na vylepšovaní procesov? Hľadáme IT analytika/analytičku, ktorý nám pomôže biznisové nápady technicky popísať, nájde miesta pre zlepšenie, chce problému porozumieť do detailov a záleží mu aj na používateľskej skúsenosti.
Staň sa súčasťou George Store Labu s agilným riadením, v ktorom šprintujeme. Budeš spolupracovať s vývojármi, IT analytikmi, testermi, biznisovými špecialistami, ale aj odborníkmi na riziko či architektúru. Sme tím ľudí, ktorým záleží na tom, aby sme spoločne vytvorili čo najlepší zážitok pre klienta a radi robíme veci tak, aby mali zmysel. Čaká na teba skvelá partia ľudí, ktorá každý release patrične oslávi.

Deň ti ubehne rýchlo a tvojou úlohou bude:
• pochopenie biznisových potrieb a požiadaviek a ich preklad do IT riešenia,
• tvorba detailných funkčných špecifikácií a technického dizajnu - detailného návrhu implementácie,
• vytváranie a zmena integrácií medzi aplikáciami,
• pochopenie bankovej architektúry pri návrhu komplexných riešení,
• spolupráca s vývojármi pri implementácii riešenia,
• podpora vo fáze testovania pri riešení chýb,
• podpora produkčnej verzie aplikácií, práca na analýze a oprave chýb,
• podieľanie sa na plánovaní úloh,
• komunikácia s inými tímami v banke a externými dodávateľmi pri analýze a realizácii riešenia

Požiadavky

V našom tíme zaboduješ s:
• analytickým a logickým myslením,
• skúsenosťou s tvorbou funkčných špecifikácií a navrhovaním riešení a alternatív, definíciou testovacích scenárov, poskytovaním konzultácií a podpory developerom,
• odhodlaním prinášať nové nápady a riešenia,
• flexibilitou a ochotou učiť sa nové veci,
• zodpovednosťou, citom pre detail a vytrvalosťou,
• poznaním metodiky agilného vývoja,
• znalosťou:

o SOAP/REST služieb, OpenApi štandardu, XML a JSON
o SQL
o UML
o BPMN
o JIRA, Confluence

Ponúkame

Miesto u nás Ti sadne. A nielen pre toto:

  • Rýchlo medzi nás zapadneš. Pár dní a budeš tu ako doma.
  • Obedy si u nás vychutnáš, prispejeme Ti 5 eurami a to aj keď dovolenkuješ.
  • Oddych je dôležitý. Preto Ti dáme o 5 dní dovolenky navyše.
  • Pracovný čas si môžeš prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáš.
  • Parkovanie nemusíš riešiť. U nás na centrále zaparkuješ bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
  • Chceme, aby si si občas oddýchol/oddýchla. A prispejeme Ti na to.
  • Ak u nás odpracuješ pol roka, pred letom Ti prispejeme 65% Vašej základnej mesačnej mzdy.
  • Ceníme si vernosť. Po prvom roku Ti prispejeme do 3. piliera.
  • Tvoje zdravie je dôležité. Pomôžeme Ti pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
  • U nás budeš rásť. Robíme veľa workshopov a školení.
  • Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že si tu nový zabudneš takmer okamžite.
  • Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy, keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.

Navrch stránky To top