Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Slovenská sporiteľňa

Špecialista/tka pre B2B marketingovú komunikáciu

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané16.05.2022

Náplň práce

Hľadáme nového kolegu do nášho Brand Hubu.

Úlohou špecialistu B2B marketingovej komunikácie je komunikačná, eventová a produkčná podpora korporátnej časti najväčšej banky na Slovensku. Jednotlivé aktivity sú zamerané tak na akvizičné činnosti, ako aj na budovanie vzťahu s klientmi. Týkajú sa malých podnikateľov, SME segmentu, veľkých firiem aj verejno-neziskového sektora.

Pozíciu obsadzujeme ako zástup počas MD/RD. Napriek tomu sa Váš talent u nás nestratí, lebo budúcnosť je vaša.

Náplň práce:

  • Pomoc pri príprave a implementácii komunikačných kampaní.
  • Organizácia menších eventov či podpora pri organizácii väčších podujatí vrátane najväčšej biznis konferencie na Slovensku (https://www.slsp.sk/sk/landing-pages/akonato/akonatokonferencia).
  • Komunikácia s príslušnými oddeleniami v rámci korporátnej časti banky vrátane zisťovania a zabezpečovania ich komunikačných potrieb.
  • Organizácia webinárov a ďalších digitálnych komunikačných aktivít vrátane follouw-up výstupov (web, sociálne siete, PR, newsletter).
  • Kreovanie nápadov a následná koordinácia prípravy content marketingových výstupov (e-booky, videá, native, web https://www.slsp.sk/sk/landing-pages/akonato).
  • Identifikácia zaujímavých B2B marketingových či biznisových nápadov.
  • Podpora pri tvorbe media plánov v spolupráci s kolegami a mediálnou agentúrou.
  • Príprava podkladov pre web stránku https://www.slsp.sk/sk/biznis
  • Rôzne produkčné činnosti, napríklad zabezpečenie vianočných darčekov pre klientov banky, podklady pre tendre, distribúcia lístkov a podobne.
  • Príprava a evidencia finančných podkladov, evidencia príslušných rozpočtov, spolupráca na príprave podkladov na fakturáciu.
  • Vyhodnocovanie zrealizovaných aktivít na základe analýzy získaných dát či ich súladu s marketingovou stratégiou.

Požiadavky

Ideálny kandidát má skúsenosti naprieč rôznymi aktivitami spadajúcimi pod marketingovú komunikáciu – od prípravy reklamných kampaní cez tvorbu content marketingových či social výstupov, media planning až po organizáciu eventov. - Komplexná skúsenosť ale nie je podmienkou.

  • Prax v oblasti marketingu aspoň 3 roky
  • VŠ vzdelanie - marketing a komunikácia -výhoda ale nie podmienka
  • Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
  • Ochota učiť sa nové veci nielen z oblasti marketingovej komunikácie
  • Zodpovednosť, dobrá organizácia práce a precíznosť
  • Kreativita, flexibilita, asertivita, proaktivita
  • Projektovo orientované riadenie vyžadujúce značnú mieru samostatnosti
  • Komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie, nebáť sa nadväzovať vzťahy s kolegami naprieč bankou či klientmi
  • Zručnosť v práci s PC (hlavne Word, Excel, PowerPoint)

Ponúkame

Rýchlo medzi nás zapadnete. Pár dní a budete tu ako doma.

  • Obedy si u nás vychutnáte, prispejeme vám 5 eurami a to aj keď dovolenkujete.
  • Oddych je dôležitý. Preto vám dáme o 5 dní dovolenky navyše.
  • Pracovný čas si môžete prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáte.
  • Parkovanie nemusíte riešiť. U nás na centrále zaparkujete bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
  • Chceme, aby ste si občas oddýchli. A prispejeme vám na to.
  • Ak u nás odpracujete pol roka, pred letom Vám prispejeme 65% Vašej základnej mesačnej mzdy.
  • Ceníme si vernosť. Po prvom roku vám prispejeme do 3. piliera.
  • Vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
  • U nás budete rásť. Robíme veľa workshopov a školení.
  • Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že ste tu nový zabudnete takmer okamžite.Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy, keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.

Články z magazínu

Zobraziť všetky