Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

SOCIALISTS

Account Teamleader

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2200 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané12.05.2022

Sme Socialists, kreatívna reklamná agentúra s digitálnym backgroundom a full-scope skúsenosťami. Vieme budovať značky, tvoriť výrazné kampane a rozumieme aj mediálnemu nasadeniu, ktoré plní ciele.

Náplň práce

Hľadáme šikovného kolegu, ktorý má niekoľkoročnú prax (min. 2 roky) v agentúrach na pozícií Account Manager (seniorný level), Account Director, alebo Teamleader.
Niekoho, kto má skúsenosť s vedením ľudí, delegovaním práce a nastavovaním procesov.

Toto by ťa u nás čakalo:

  • Zapájanie sa do nastavovania pracovných procesov, v spolupráci s Managing Directorom a Creative Directorom
  • Spolupodieľanie sa na odmeňovacom a motivačnom programe
  • Budovanie a udržiavanie zdravého pracovného prostredia v tíme
  • Vedenie tímu, dbanie o pracovný rast členov tímu
  • Mentoring, inšpirácia a pomoc pre zverený accountský tím
  • Kontroling fungovania procesov, spätná väzba, hodnotenie práce
  • Budovanie a udržiavanie kvalitných vzťahov s klientmi a dodávateľmi
  • Samostatné riadenie kľúčových projektov od A-Z
  • Príprava a realizácia tendrových zadaní
  • Manažovanie obchodnej stránky jobov (cenová kalkulácia, fakturácia, práca v systéme Scoro)

Požiadavky

  • Skúsenosť s vedením ľudí a delegovaním práce
  • Práca v dynamickom prostredí či nečakaná situácia ťa nevykolají
  • Pozitívne nastavenie
  • Vieš dať konštruktívny feedback, ktorý človeka posunie a neurazí
  • Vieš zverený tím motivovať k lepším výsledkom práce
  • Hľadáš vždy efektívne riešenia
  • Ludský prístup a transparentná komunikácia

Ponúkame

  • Príležitosť kariérne u nás narásť
  • Prácu v dynamickej agentúre, s ľuďmi, ktorí majú drive a chuť robiť najlepšiu prácu
  • Príležitosť pracovať na zaujímavých klientoch a projektoch
  • Na mieru šité personalizované benefity & klientské benefity
  • Vlastné interné konferencie so zaujímavými speakrami
  • Vzdelávanie interné a externé
  • Práca so skúsenými odborníkmi, od ktorých sa môžeš neustále učiť
  • Teambuildingy a spoločné mimoagentúrne stretnutia "na pive"
  • Dog friendly office v centre mesta

Články z magazínu

Zobraziť všetky