Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

SOCIALISTS

Art Director

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané18.02.2022

Sme Socialists, kreatívna reklamná agentúra s digitálnym backgroundom a full-scope skúsenosťami. Vieme budovať značky, tvoriť výrazné kampane a rozumieme aj mediálnemu nasadeniu, ktoré plní ciele.

Náplň práce

  • Tvorba ideí a kreatívnych konceptov
  • Prevedenie ideí a kreatívnych konceptov do vizuálnej podoby
  • Plné pochopenie stratégie značky klientov
  • Zodpovednosť za grafické výstupy

Požiadavky

  • Proaktivita
  • Tímovosť
  • Vieš pracovať v dynamickom prostredí, nečakaná situácia ťa nevykolají
  • Nebojíš sa veľkých zadaní, ale nemáš problém pracovať ani na menších
  • Hľadáš vždy efektívne riešenia
  • Si zodpovedný a spoľahlivý
  • Ovládaš grafické programy Illustrator, Photoshop, InDesign
  • Skúsenosť s ilustráciou je výhodou

Ponúkame

  • Prácu na komunikácií pre zaujímavých klientov
  • Office v centre mesta
  • Na mieru šité personalizované benefity & klientské benefity
  • Super vyladený tím kolegov
  • Vlastné interné konferencie so zaujímavými speakrami
  • Vzdelávanie interné a externé
  • Práca so skúsenými odborníkmi, od ktorých sa môžeš neustále učiť
  • Teambuildingy a spoločné mimoagentúrne stretnutia "na pive"

Články z magazínu

Zobraziť všetky