Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

SOCIALISTS

Copywriter

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktúra

Pridané24.06.2024

Náplň práce

Bavilo by ťa?:

• vytvárať kreatívne návrhy komunikačných digitálnych kampaní?
• vymýšľať nápady, ktoré su out of the box?
• aj z „obyčajného“ postu na sociálne siete vytvoriť neobyčajný?
• prezentovať svoju ideu kolegom, kreatívnemu lídrovi, klientovi?

Ak áno, tak je to dobrá správa, pretože toto by bola tvoja denná agenda.
A ďalej sa dozvieš naše ďalšie požiadavky.

Požiadavky

Hľadáme šikovného copywritera!

Vieš napísať úderný headline aj osobný blog? Vymyslieť social post a na druhý deň celú kampaň? A keď má kolega narodeniny, vymyslíš aj smiešne blahoželanie?

Ak ťa zároveň baví sledovať online trendy, tak si ten pravý/pravá pre nás. Napíš nám!

Ponúkame

• fresh a nadrivovaný tím z Leškovej
• zaujímavé projekty
• zaujímavých klientov (menších aj väčších)
• účasť na konferenciách
• dog friendly office

O firme

Sme Socialists, kreatívna reklamná agentúra s digitálnym backgroundom a full-scope skúsenosťami. Vieme budovať značky, tvoriť výrazné kampane a rozumieme aj mediálnemu nasadeniu, ktoré plní ciele.

Články z magazínu

Zobraziť všetky