Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

SOCIALISTS

Copywriter

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané18.08.2023

Sme Socialists, kreatívna reklamná agentúra s digitálnym backgroundom a full-scope skúsenosťami. Vieme budovať značky, tvoriť výrazné kampane a rozumieme aj mediálnemu nasadeniu, ktoré plní ciele.

Náplň práce

• vytvárať kreatívne návrhy komunikačných kampaní
• vytvárať ideové koncepcie komunikácie značiek a produktov
• navrhovať kreatívne riešenia, ktoré majú ambíciu presahovať stanovené zadania
• sledovať trendy v oblasti ATL a BTL komunikácie a komunikácie v sociálnych médiách v lokálnom aj globálnom rozsahu
• prezentovať svoju ideu kolegom, kreatívnemu lídrovi, klientovi

Požiadavky

• ideamaking s ambíciou presiahnuť stanovené zadanie a získať ocenenie
• samostatnosť pri tvorbe obsahu, štruktúry prezentácie a copytextov
• schopnosť zastrešiť menšie až stredné kampane (digitálne aj ATL)
• skúsenosti s prezentovaním pred klientom
• schopnosť dobre navnímať našu značku, pochopiť kreatívny aj klientský brief
• znalosť digitálnych formátov a pojmov
• min. 2 roky skúseností + agentúrna skúsenosť výhodou

Milo nás prekvapí a poteší, ak máš:
• skúsenosť s budovaním brandu v spolupráci so stratégmi
• snahu prinášať on top nápady mimo zadaní s ambíciou získať ocenenia

Ponúkame

• perfektný tím
• budeš súčasťou neustále rastúcej agentúry
• zaujímavé projekty
• skvelých klientov (menších aj väčších)
• účasť na konferenciách
• veľa klientských potešení (jedlo na teambuilding, voucher do reštaurácie, a iné)

Články z magazínu

Zobraziť všetky