Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

SOCIALISTS

Media & Data Specialist

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1600 — 2400 €

TypFaktúra

Úroveň

Aktualizované25.05.2023

Sme Socialists, kreatívna reklamná agentúra s digitálnym backgroundom a full-scope skúsenosťami. Vieme budovať značky, tvoriť výrazné kampane a rozumieme aj mediálnemu nasadeniu, ktoré plní ciele.

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE
Pozícia Media&Data Specialist je vhodná pre:
✅ Social media ľudí, ktorí sa chcú posunúť.
✅ Mediálcov, ktorí radi skúšajú nové formáty a média.
✅ Accountov, ktorí sa chcú posunúť viac k médiam.
✅ Každého, kto rád dáva komunikácii zmysel v čase a priestore.

Náplň práce:

  • Plánovanie mediálnej prítomnosti značiek – návrh mixu kanálov, formátov, frekvencie publikácie, roadmapy komunikačných aktivít, mediálneho splitu.
  • Koordinácia interných a  externých mediálnych pracovníkov  agentúr.
  • Zodpovednosť za mediálne reporty, ich tvorba, feedbackovanie, zasadenie dát do kontextu spolu s learnings a prezentovanie.
  • Influencer marketing, vyhodnocovanie influencerských aktivít, aktívna práca s  Influencer Builderom od Data on Steroids.
  • Navrhovanie neštandartných a  inovatívnych digitálnych riešení.
  • Prispievanie k  rastu agentúry a  jej účasti na lokálnych a  svetových súťažiach s kreatívnymi a  technologickými projektami.
  • Participácia na strategických a  vyhodnocovacích stretnutiach s  klientom aj s  kreatívnym tímom.
  • Zodpovednosť za udržiavanie digitálneho knowledge v  agentúre, vzdelávanie tímu v rámci digitálnych trendov a  konzultovanie digitálnych otázok.
  • Správa agentúrnych hubov ako FB Business manager, Google ad accounts, Google marketing platform, Zoomsphere a  ďalšie.
  • Aktívne prispievanie do obsahu na agentúrnych platformách, zviditeľňovanie agentúry prostredníctvom PR, prihlášok do súťaží, blogov, prednášok pre odborné médiá.

Požiadavky

  • V rovine koordinátora vieš kampane správne naplánovať, cieliť, nastaviť a po ich skončení vyhodnocovať a navrhovať zlepšenia.
  • Už aspoň 1 rok pracuješ na podobnej pozícií, ideálne v kreatívnej alebo mediálnej agentúre.
  • Máš komunikačné zručnosti a skúsenosť s prezentovaním.
  • Máš prehľad v digitálnych trendoch a v médiách.
  • Máš zodpovedný prístup k práci, svoj čas využívaš efektívne.

Ponúkame

  • Perfektný tím.
  • Budeš súčasťou neustále rastúcej agentúry.
  • Zaujímavé projekty.
  • Skvelých klientov (menších aj väčších).
  • Účasť na konferenciách.
  • Veľa klientských potešení (jedlo na teambuilding, voucher do reštaurácie, a iné).

Články z magazínu

Zobraziť všetky