Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

SOCIALISTS

Social Media Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané29.05.2024

Sme Socialists, kreatívna reklamná agentúra s digitálnym backgroundom a full-scope skúsenosťami. Vieme budovať značky, tvoriť výrazné kampane a rozumieme aj mediálnemu nasadeniu, ktoré plní ciele.

Náplň práce

• tvorba postov na FB, IG, LI, YT a TT podľa content plánu s ambíciou presiahnuť zadanie
• tvorba content plánu (daily + kampaňový)
• podieľanie sa na tvorbe SoMe stratégie
• príprava briefu pre influencera na základe kreatívneho konceptu
• zastrešenie menších kampaní na social (vymyslenie konceptu, stavanie prezentácie, prezentácia klientovi, dohľad nad exekúciou)
• tvorba contentu na klientských eventoch
• príprava reportu do prezentovateľnej formy (pravidelný, kampaňový), nastavenie štruktúry reportu pre nových klientov, prezentácia reportu klientovi
• pravidelný dohľad nad customer care na pridelených klientoch a identifikácia rezonujúcich tém

Požiadavky

• dobrá orientácia v social media aj mediálnych metrikách a ich vzťahoch
• schopnosť a záujem prinášať inovácie a trendy v SoMe
• samostatná práca so Zoomsphere
• pokročilé skúsenosti s nasadzovaním digitálnych formátov
• min. 2 roky skúseností

Milo nás prekvapí a poteší, ak máš:
• skúsenosť s navrhovaním a tvorbou social media/digitálnych špeciálok
• skúsenosť s podieľaním s na ideamakingu pri digitálnych /ATL kampaniach
• schopnosť navrhovať a odporúčať klientom zlepšenia, byť pre nich aj konzultantom v tom ako viesť na social ich brand

Ponúkame

• zaujímavé projekty
• zaujímavých klientov
• účasť na konferenciách
• veľa klientských potešení (jedlo na teambuilding, voucher do reštaurácie, a iné)

Články z magazínu

Zobraziť všetky