Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

SOCIALISTS

PPC špecialista

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané24.02.2022

Sme Socialists, kreatívna reklamná agentúra s digitálnym backgroundom a full-scope skúsenosťami. Vieme budovať značky, tvoriť výrazné kampane a rozumieme aj mediálnemu nasadeniu, ktoré plní ciele.

Náplň práce

  • Manažovanie a  koordinácia kampaní na dennej báze;
  • Manažovanie a  koordinácia online rozpočtov a  ich optimálne presúvanie;
  • Dosahovanie stanovených KPI´s pri kampaňových zadaniach;
  • Správa a  optimalizácia PPC kampaní v  Google Ads, Facebook BM;
  • Vyhodnocovanie digitálnych kampaní a  ich reporting;

Požiadavky

  • Skúsenosti s nastavovaním a správou výkonnostných kampaní;
  • Analytické myslenie a data-driven prístup;
  • Pokročilá znalosť Google Ads a Facebook Ads. Pri Google Analytics aspoň základná znalosť;
  • Skúsenosti s Data Studio + Supermetrics výhodou;
  • Prehľad v PPC trendoch a online marketingu;
  • Prehľad v oblasti výkonnostného marketingu;
  • Zodpovednosť, samostatnosť;
  • Chuť neustále sa učiť, zlepšovať a dosahovať lepšie výsledky;

Ponúkame

  • Prácu na komunikácií pre klientov ako Pilsner Urquell, Šariš, Arval, Mecom, Golem;
  • Office v centre mesta;
  • Na mieru šité personalizované benefity & klientské benefity;
  • Super vyladený tím kolegov;
  • Vlastné interné konferencie so zaujímavými speakrami;
  • Vzdelávanie interné a externé;
  • Práca so skúsenými odborníkmi, od ktorých sa môžeš neustále učiť;
  • Teambuildingy a spoločné mimoagentúrne stretnutia "na pive";

Články z magazínu

Zobraziť všetky