Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

ŠPERKY

Marketingový špecialista pre digitálne riešenia

MestoKošice

FormaFull-time

Plat1300 — 1500 €

TypTPP / Faktúra

Pridané15.09.2023

Náplň práce

Ak sa cítiš pri tvorbe, nastavovaní a optimalizácii reklamných kampaní ako ryba vo vode, neváhaj a pridaj sa do nášho tímu. Tvojou náplňou práce bude:

  • návrh a príprava online marketingových kampaní v spolupráci s internými zamestnancami a ich následná realizácia
  • vyhodnocovanie/meranie úspechu online kampaní, vytvorenie internej metriky na valuáciu výkonnosti produktov a kampaní
  • rozšírenia siete nových zákazníkov, segmentácia zákazníkov a následná definícia tvorby komunikácie s nimi
  • správa digitálnej komunikácie, práca so sociálnymi sieťami (Facebook, Instagram, TikTok..)
  • budovanie vzťahov s influencermi, participácia pri vyhľadávaní externých spolupracovníkov
  • monitoring trhu
  • pravidelná spolupráca s nákupným oddelením za účelom maximalizácie hrubého zisku.

Požiadavky

Ideálny kandidát má skúsenosti s e-commerce.
Je schopný samostatne realizovať aj náročné úlohy, má pozitívny a aktívny prístup k práci, vysoké pracovné nasadenie, je spoľahlivý a samostatný.

Ak si sa v inzeráte našiel a máš záujem o danú pracovnú pozíciu, neváhaj a zašli nám tvoje CV a motivačný list.
Výberové konanie bude prebiehať v dvoch kolách. Prvé bude pozostávať z vypracovania profesno-osobnostného dotazníka a druhé bude prebiehať formou osobného pohovoru.
V prípade, že ťa nebudeme kontaktovať do dvoch týždňov od tvojej reakcie, bola v prvom kole výberového procesu daná prednosť inému kandidátovi.

Ponúkame

  • flexibilná pracovná doba
  • účasť na nových projektoch
  • samostatná kreatívna práca
  • zamestnanecké zľavy na ponúkaný sortiment
  • MultiSport karta

Články z magazínu

Zobraziť všetky