Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

SportZoo

Marketingový špecialista - copywriter

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1300 — 1600 €

TypFaktúra

Pridané03.09.2024

Náplň práce

Ak si fanúšik športu – či už hokeja, futbalu alebo MMA a máš skúsenosti s marketingom a prípravou textových podkladov, tak možno hľadáme práve teba!

Staneš sa tak súčasťou mladého ambiciózneho projektu, ktorý sa každoročne rozširuje. Naše športové zberateľské kartičky dnes nájdeš na Slovensku, v Česku, Poľsku a v novej sezóne sa plánujeme rozšíriť o ďalšiu krajinu.

Do marketingového tímu preto príjmeme nového kolegu na pozíciu marketéra – copywritera, ktorý prinesie okrem dobrej nálady aj nové nápady, ako čo najlepšie odprezentovať naše produkty.

Tvojou primárnou úlohou bude príprava a kontrola textových podkladov k našim produktom. Výstupy tvojej práce budú tlačené produktové brožúry, informačné texty na web, webové články či tlačové správy.

Taktiež budeš úzko spolupracovať s našim Social media manažérom pri vytváraní textov na sociálne siete a plánovaní obsahu na Facebook, Instagram a TikTok.

Očakávame, že vďaka tebe sa nám podarí zvýšiť aktivitu a informovanosť o aktuálnych novinkách či zaujímavostiach zo sveta zberateľstva na našich webstránkach a v komunite zberateľov na sociálnych sieťach.

Okrem toho ťa čaká množstvo kreatívnej práce. Veríme, že svojimi nápadmi pomôžeš zvýšiť povedomie o našich produktoch, prispeješ k príprave propagačných akcií na naše produkty a kvalite našej webstránky či newslettrov.

Taktiež sa budeš podielať na rozširovaní spoluprác našej značky s influencermi a športovými organizáciami či eventami.

Vďaka práci v SportZoo navštíviš zaujímavé športové podujatia či už v rámci eventovov na podporu predaja našich produktov, ktorých budeš priamo súčasťou, alebo ako divák v spoločnosti skvelých kolegov.

V našom mladom kolektíve získaš skvelé podmienky na svoj ďalší rozvoj ako aj napredovanie a kariérny rast v našej firme s ambíciami rozširovania sa na ďalšie európske trhy.

Miestom práce sú naše nové priestory na Starej Vajnorskej 11 v Bratislave.

Požiadavky

  • Perfektná znalosť slovenskej gramatiky
  • Zvládanie time-managementu
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť
  • organizačné schopnosti
  • tímovosť

Ponúkame

  • ​výkonnostné bonusy
  • možnosť čerpania čiastočného home-office
  • vstupenky na športové podujatia
  • možnosť kariérneho rastu
  • firemné raňajky, akcie počas roka
  • zľava na produkty​

O firme

Od roku 2016 sme slovenským výrobcom populárnych športových zberateľských kartičiek, ktoré sú fenoménom nie len pre deti a ich zberteľskú vášeň ale aj pre dospleých a ich investičné chúťky. Máme vlastnú výrobu s najlepšími podmienkami širko ďaleko, preto plánujeme vzrušujúce rozširovanie do zahraničia v krátkom období. Kvalitou produktu sa chceme vyrovnať americkému trhu, kde sú kartičky náboženstvom už takmer 100 rokov, preto máme vo svojom portfóliu aj tie najpopulárnejšie druhy kartičiek ako tie s podpismi či kúskom autentickej výstroje hráčov. Momentálne pôsobíme na SK, CZ trhu, predovšetkým ako oficiálny výrobca kartičiek najvyšších hokejových a futbalových líg.

Články z magazínu

Zobraziť všetky