Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

SPP

Freelancer - vývoj Java

MestoBratislava

FormaFreelance

Plat50 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané03.05.2022

Sme najväčším dodávateľom energií na Slovensku. Od roku 2020 sme výkupcom energie vyrobenej z obnoviteľných zdrojov (OZE) a poskytujeme služby viac ako 2 000 malým slovenským výrobcom elektriny z OZE, ktorú dodávame našim odberateľom. Sme pripravení byť súčasťou nášho spoločného úsilia na dosiahnutie cieľov v oblasti klímy, ochrany životného prostredia a udržateľnosti. Pripravujeme preto projekty ďalšieho rozvoja výroby energií z OZE, vrátane výroby a využívania obnoviteľných plynov – biometánu alebo vodíka či mobility šetrnejšej k životnému prostrediu.

Súčasťou nášho zodpovedného a udržateľného podnikania je aj vzťah k ľuďom, komunitám a krajine, v ktorej pôsobíme. V oblasti spoločenskej zodpovednosti a rozvoja konceptu ESG sa zameriavame predovšetkým na ochranu kultúrneho a prírodného dedičstva Slovenska, podporu kultúry a umenia, športu a znevýhodnených skupín, a to aj prostredníctvom Nadácie SPP (zal. 2002), Galérie SPP (zal. 2000) a Ekofondu SPP.

Náplň práce

Aké úlohy Vás čakajú:

  • Vývoj aplikácií v jazyku JAVA
  • Zmeny, úpravy existujúcich aplikácií, resp. ich optimalizácia/náhrada, prepracovanie na novšie verzie platforiem/frameworkov
  • Analýza požiadaviek kľúčových používateľov, návrh architektúry aplikácie (funkčný, logický a dátový model, role-based oprávnenia, bezpečnosť, backend/frontend, UX rozhranie atď.)
  • Vývoj/programovanie aplikácie, údržba/zmeny existujúcich aplikácií
  • Dodanie komplexného riešenia = od samotného návrhu až po odovzdanie funkčného kódu/aplikácie, vrátane zdrojových kódov, dokumentácie, školení, manuálov a postupov pre používateľov a/alebo IT prevádzku

Požiadavky

Čo požadujeme:
Vzdelanie: SŠ s maturitou / VŠ (I., II. III. stupňa)
Zameranie: informatika, manažment, ekonomika
Prax: 2 roky
Jazykové znalosti: SJ (natívne) / AJ (na úrovni porozumenia IT manuálov)

Aké odborné znalosti požadujeme od Freelancera:

  • Backendové a frontendové technológie – Java EE, SE, JavaScript, AngularJS, HTML, CSS, JBoss
  • Frameworky – MyEclipse, Spring, Hibernate
  • Databázy – MS SQL, MySQL / MariaDB, Oracle, MongoDB
  • Technológie výmeny dát – XML, Json, integračné platformy IBM BPM, IBM ACE
  • Pomocné nástroje - JIRA, Git repository
  • Schopnosť samostatnej práce, silná orientácia na výsledok

Ponúkame

Hľadáme spoluprácu formou práce na dohodu o mimopracovnej činnosti.
Možnosť práce formou online.

Články z magazínu

Zobraziť všetky