Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

St. Nicolaus - trade

Copywriter/Copywriterka

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1850 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané18.02.2022

Náplň práce

Do teamu hľadáme skúseného Copywritera/Copywriterku. Ak sa chceš presunúť na klientsku stranu ale stále pracovať na reklamných kampaniach, táto ponuka je presne to, čo hľadáš.

Okrem textárskej posily hľadáme aj šikovného Art Directora/Directorku. Poznáš niekoho? Zober ho/ju pokojne so sebou. Budete pracovať spolu a tvoriť kampane od idey až po finálny výstup. Podrobnejší inzerát na Art pozíciu nájdeš tu https://lnk.sk/xfh1.

  • budeš vytvárať komunikačné koncepty pre značky z portfólia St. Nicolaus (Budiš, Fatra, Gemerka, Demänovka, Domovina, Nicolaus Extra Jemná Vodka a desiatky ďalších);
  • zodpovedať za tvorbu textových výstupov pre offline aj online formáty (od copytextov na etikety až po kampaňové headliny);
  • spolupracovať na zadaniach s grafikom;
  • pripravovať a finalizovať prezentácie;
  • spoluvytvárať komunikačné stratégie značiek.

Požiadavky

  • máš za sebou aspoň 2 roky v reklamnej agentúre;
  • brainstormoval/a si a spolupodieľal/a sa na reklamných kampaniach;
  • nebojíš sa veľkých zadaní, ale nemáš problém pracovať ani na tých menších;
  • rád/a pracuješ v teame, ale si tiež samostatný/á a vieš dotiahnuť zadania do konca;
  • vyhľadávaš priateľské pracovné prostredie.

Ponúkame

  • výhody agentúrneho sveta na klientskej strane;
  • dostatočný priestor na vypracovanie zadaní (žiadne nadčasy a víkendy);
  • možnosť rozšíriť si portfólio o desiatky značiek;
  • možnosť využívať prácu z domu (aj po pandémii);
  • nekonečné množstvo nápojov zadarmo a ďalšie výhody, ktoré si povieme osobne.

Články z magazínu

Zobraziť všetky