Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Stahlmann

Content Specialist (Copywriter)

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktúra

Aktualizované16.09.2024

Náplň práce

Stahlmann hľadá mid Content Špecialistu (Copywriter), alebo talentovaného juniora, ktorý sa pripojí k nášmu internému marketingovému tímu. Ak máš skúsenosti v e-commerce a vášeň pre tvorbu pútavého obsahu, táto pozícia je pre teba.

Tvojou úlohou bude práca na textoch v širšom merítku, čo zahŕňa externú komunikáciu značky (napríklad: texty pre sociálne siete, PPC kampane a ďalšie), prípravu textov pre kampane, SEO texty na web, popisy produktov a iné.
Naši zákazníci sú skutoční profíci, a preto očakávame, že si dokážeš rýchlo naštudovať naše produkty, pochopiť ich konkurenčné výhody a správne nasmerovať komunikáciu na cieľovú skupinu. V začiatkoch ti s tým pomôžu kolegovia, ktorí sú odborníci v našom segmente a radi ti poradia.

  • Tvorba textov pre rôzne reklamné formáty – sociálne siete, ppc, newsletter a iné
  • Editácia a optimalizácia textového obsahu na e-shope
  • Tvorba obsahových stratégií
  • Správa sociálnych sietí (okrajovo)

Požiadavky

  • Budeme radi, ak máš za sebou aspoň 2 roky skúseností s content marketingom a copywritingom v ecommerce (výhodou)
  • Cit pre detail a schopnosť vytvoriť obsah, ktorý zaujme a osloví cieľovú skupinu
  • Vysoká úroveň gramatiky a štylistiky
  • Znalosť SEO je výhodou, ale nie podmienkou
  • Tímový hráč
  • Anglický jazyk B2

Ponúkame

  • finančný príspevok na stravovanie
  • vlastné PC/Mac, monitor + príslušenstvo ktoré potrebuješ
  • zľavy na produkty z našej ponuky
  • uvoľnenú atmosféru otvorenú novým nápadom
  • rôznorodosť a pestrosť zadaní

O firme

Spoločnosť Stahlmann sa za 11 rokov stala synonymom tej najvyššej kvality v segmente profesionálneho náradia. Počas celého obdobia je značka Stahlmann spájaná iba s prémiovými brandami z USA a Nemecka, ktoré patria medzi absolútnu špičku. Každoročne prinášame high-end novinky, ktoré uľahčujú prácu nielen profesionálom.

Sme úzky tím s vysokým entuziazmom, ktorý sa vďaka profesionálnemu prístupu a zmyslu pre detail vypracoval na lídra v ecommerce prostredí na slovenskom trhu. Svoju prevahu chceme aj naďalej potvrdzovať a vytvoriť si nedosiahnuteľný náskok. S jasnou víziou a precíznosťou budujeme zo značky Stahlmann benchmark, ktorý sa stane pre profesionálov nielen top of mind, ale doslova ich jedinou voľbou.

Články z magazínu

Zobraziť všetky